Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mikor távozik a haldokló...

Mikor távozik a haldokló akiért lejöttek a szellemvilágból?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, kérem segitsen.

Nagyon beteg ismerősöm.Egy hozzá értő ismerős szerint aki megnézte képen azt mondja,hogy ketten ülnek az oldalán ,lejöttek érte a szellemvilágból és az aurájáról is írt de már nem tudom mit...ugy Emlékszem azt írta nincs aurája..ez kb egy hete volt.Mire számíthatok?köszönöm válaszokat



2015. máj. 16. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jött le senki sehonnan...ébresztő! Mi az a 'hozzáértő' ismerős...ha én meg azt mondom, hogy bűnös lelkeket látok a tükörben, akkor én is hozzáértő vagyok?!
2015. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Képről nem lehet megállapítani!

És az aurája addig nem is szűnik meg, míg él és mozog!

Milyen betegsége van ismerősödnek?

2015. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem is csodálom, hogy nagyon beteg az ismerősöd, sőt, tán már haldoklik is, ha olyan súlyos lelket hord testében, hogy csak két szellem tudja adott időben elvinni.

Egyelőre még mindketten ülnek, erőt gyűjtenek, aztán ha lesz kellő erejük, távozik a haldokló szelleme az ő segítségükkel.

2015. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Hálásan köszönöm!
2015. máj. 16. 21:39
 5/5 VaTa94 ***** válasza:
A kicsi dögöljmegpusztai falunkban van egy ilyen népi megfigyelés, hogy miután a "páciensre" a pap feladta az utolsó kenetet (vagy mit) akkor rá 3 napra szoktak elhalálozni az népek. Ez nem tudományos kedves trollok, csak népi megfigyelés.
2015. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!