Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kicsoda Ahriman, miket lehet...

Kicsoda Ahriman, miket lehet róla tudni? Milyen egyéb nevei vannak, milyen neveken ismert még?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 09:44
 1/8 VaTa94 ***** válasza:
100%

Ahriman a 2008-as Prince of Persia legfőbb főellensége, egyébként meg még a pusztítás a káosz és a többi ilyesmi dolognak a nagy csúnya gonosz istene.

A wikin ezt találtam remélem tudsz angolul [link]

2015. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

0,46 másodperc alatt 19.500 választ ad közös barátunk, a Gúgli.

A többi a te dolgod!

[link]

2015. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dubitus, jó hogy sok önálló gondolatod van. ez igazán nagy segítség volt. képzeld már végig olvastam egy csomó oldalt, de amúgy magyar nyelven nem sok infó van. hiába jössz ezzel a x ezer találattal, már a második-harmadik-negyedik oldalon csomó külföldi oldal szerepel, vagy az ahriman zenekarról szól.
2015. máj. 17. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
A keresés időt rabló, ámde nem fájdalmas folyamat!
2015. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fontos számomra a kérdés, a magyar nyelvű webet már bejártam a témában, de közelebb szeretnék kerülni az igazsághoz, ha érdemi válaszod van, megköszönöm!
2015. jún. 3. 01:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy gonosz démon.
2015. jún. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt van kérdező:


[link]

2015. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz amúgy tudni Ahriman-ról? Van bal/szerencséd hozzá netán?
2015. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!