Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van-e itt valakinek olyan...

Van-e itt valakinek olyan keserű tapasztalata, hogy bárcsak ne ismert volna meg egy olyan személyt, aki valamilyen értelemben nagyon megsértette? Ha igen, miért és kicsoda az illető, akit bár ne ismert volna soha?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most élném újra, nem mennék a főiskolai gólyatábromba. Jobb lett volna sokminden anélkül a pár nap nélkül. Nem az én világom, ami ott volt, és egy nagyon jó rendezvényt hagytam ki, de ha már kifizettük, végig ott maradtam, bár lehet, hogy most eljönnék másnap, és nem érdekelne, mennyi volt.
2009. szept. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, a legjobb barátnőmnek adta ki magát, meglopott,hazudott...kell ennél tőbbet mondanom?:)

Szerinte én élősködtem anyámékon, mert elvégeztem az érettségit és utána mentem továbbtanulni...Nem úgy "dolgozni", mint ő: prosti lett belőle..

2009. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Voltak személyek akik nagyon megbántottak vagy mélyen csalódtam bennük, de ezek is olyan tapasztalatok az életemben, amiken keresztűl kellett mennem ahoz, hogy megtanuljam kikkel nem szabad szóba állni.
2009. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
rengeteg ilyen van. többnyire excsajok. nem az, hogy bárcsak ne ismertem volna meg őket, inkább az, hogy bárcsak ne mentem volna tovább az első szexnél. :)
2009. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a régi ált. sulis osztályomból csomó embert utálok, mert elég durván kiközösítettek röpke 8 évre.


Aztán gólyatáborban az egyik csaj szobatársamat bárcsak nem ismertem volna meg. GT-ban végig egymás nyakán lógtunk, nagyon bejött minden szempontból és mikor cselekvésre szántam el magam (finom célozgatások) kiderült hogy ő sem tétlenkedett és talált mást. Nem volt gerince odajönni hozzám és elmondani, hogy hagyjuk ezt, inkább elkezdett távolságtartó lenni, képtelenség volt vele kettesben maradni, végül már nem is köszönt nekem és átnézett rajtam, pedig minden nap látom...ennek már lassan egy éve és semmi sem változott azóta. Talán életem legnagyobb félreismerése volt...

2009. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem motiválója egy olyan személy, aki annak ellenére, hogy pedagógus, irtó bunkó stílussal rendelkezik. Értsd: még a telefon üzenetrögzítőjén szimpla szövege a hangsúlyozás miatt idegen számára is gyomorforgató, hát még olyan személynek ez a bunkó stílus borzasztóan irritáló, ami oda vezetett (nálam), hogy bárcsak soha nem ismertem volna...!!!
2009. szept. 29. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!