Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok és a szellemek...

A démonok és a szellemek miért félnek a sótól?

Figyelt kérdés
Ugyebár félnek, a sótól na de miért?És akkor a sóbányákban vagy a tengerparton,esetleg a sós sivatagokban nem észlelnek démont vagy szellemeket?Ha sótéglából építem fel a házam akkor az "démon mentes" lesz?Az ember is tartalmaz sót, akkor tőlünk miért nem félnek?Sőt a só mindenhol ott van kis mennyiségben, erre mit léptek hívők?

2015. máj. 17. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
A vámpírok a fokhagymától félnek. Pszichés betegség.
2015. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem félnek.
2015. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
A só magában csak egy ásvány. Nem azért hat, mert van. A tulajdonságát szertartásos keretek között szokták felhasználni. (ilyen pl a katolikusoknál a szenteltvíz készítés). Önmagában szórhatod mázsaszám. Attól, hogy van valamilyen tulajdonsága egy anyagnak, még nem biztos, hogy az önmagától működni is fog. És nem félnek tőle, nem azért alkalmazzák szertartások alatt, mert félelmet kelt a démonokban, vagy szellemekben.
2015. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Miből következteted le hogy félnek a sótól?

Ennyi erővel a Drakula féle vámpírok meg félnek a fokhagymától.

Csak megbukott az elmélet, mert azok nem léteznek.

A Démonokban nincs semmi olyan gátlás, ami az anyagi világgal kapcsolatos.

2015. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 VaTa94 ***** válasza:
95%
Biztos a szellemeket "alkotó" ektoplazma reakcióba lépne a sótól és azt nem szeretnék. Honnan veszed, hogy tőlünk nem félnek? Képzeld el azt, hogy mint nálunk néluk is vannak ilyenek, hogy szellemkutatok stb csak ott ember és vagy élőlénkutatók vannak... bemennek egy házba és meglepődnek, hogy tele van emberrel és a túlvilágon azon vitatkoznak, hogy léteznek-e emberek vagy sem.
2015. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Én csak a Démonokról írtam.:)

Direkt nem írtam a Szellemekről, mert azt nem tudom hogy ők félnek-e a sótól.

2015. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem a sótól félnek. A szenteltvíztől. A démonok, olyan lények melyek hátatfordítottak Istennek. A szenteltvíznek meg ugyebár köze van Istenhez.

A szellemek szerintem nem félnek tőle mert ők már Isten felé veszik útjukat.

Ha nem vagy hívő, akkor elnézést kérek. De az emberek nagyrésze hívő és ezt ők indították el. Az már más kérdés, hogy a pogányok a sóra mondják, mert a szenteltvíz ugyebár "csak só és víz".

2015. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Missi_Key ***** válasza:
61%
kérdezd Bobby-t ő biztos tudja :D
2015. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
49%
Azért nem kell mindent elhinni amit az Odaátban mondanak.. Imádom a sorozatot, az egyik legjobb, ha nem a legjobb tv-ben leadott sorozat de ott is vannak kitalációk. Szted a szellemeknek tényleg ártanak a vas tárgyak és a démonoknak a só?
2015. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 VaTa94 ***** válasza:
38%
milyen sótól? ez még egy fontos kérdés lehet... mer pl a maónika sótól biztos tartanak...attól még te is félsz...
2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!