Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a természetfeletti...

Ti hisztek a természetfeletti lényekben? ( angyalok, démonok, vámpírok, vérfarkas, szellemek meg ehhez hasonlok )

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Lucifer-666

most komoly? egy bukót nevét viseled

2014. nov. 5. 19:24
 3/20 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem hiszek. És te is jobban tennéd, ha ezek helyett inkább a helyesírásban hinnél.
2014. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Ja . én hiszek a becsületes politikusokban
2014. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezek elméletileg kitalált lények, nevezhetjük őket kriptideknek is.

De valahol lehetnek valós alapjai ezeknek. A várfarkaskór egy genetikai betegség, ami miatt az ember teljes testét és az egész arcát teljesen beborítja a szőr.

A vámpírok legendája onnan eredhet, hogy volt néhány eszement, akik emberi és állati vért ittak. Ha valódiak lettek volna, Pönge (a Szögödi vámpírvadász) már biztos végzett volna velük.

Az angyalok, démonok meg inkább az emberek (rém)álmaiban, lázálmaiban jelentek meg, vagy néha látomásként a szenteknek.

2014. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nem hiszek semmiben
2014. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ők hisznek bennem.
2014. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány cica...

Most is kaptam egy privátot, hogy nem vagyok egy picit sem vicces, hanem ellenkezőleg.


Ja és igaza van a #7 válaszolónak. Én is benne hiszek:P

2014. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Úgyse fognak létezni attól, hogy hiszel bennük.
2014. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Vérfarkasok léteznek. Ez biztos. Vámpírvadászt ismerek, ergo vámpírok is léteznek. Más kérdés?
2014. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!