Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Komoly, hozzá értők véleményét...

Komoly, hozzá értők véleményét kérném. Pár hónapja, valaki szorosan magához ölelt, amikor aludtam, felriadtam, de nem láttam senkit, és tegnap is, csak már nem volt olyan erőszakos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én hívtam ide "valakit" szellem, kísértet stb, mert nagyon magányos voltam és társaság után sóvárogtam. Kiskorom óta mindig úgy éreztem, hogy figyel valaki, pár éve pedig nincs nap, vagy inkább éjszaka, hogy ne rémálom gyötörne.
2015. máj. 19. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Szorítsd te is.

A társaság után meg nem sóvárogni kell, hanem keresni kell.

2015. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz, nagyon humoros vagy, kíváncsi vagyok akkor is így tetszene, ha te járnál ebben a cipőben....
2015. máj. 19. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Én vágyom rá, hogy nyagassanak távolról, de valamiért mind elkerül. Pedig egy süti jól esne.


A magányról meg szerintem igazat írtam.

Nem megoldás szomorkodni és vágyakozni, félni az emberektől.

Remélem találsz valakit és boldog leszel és rájössz, hogy szellemek nem árthatnak neked.


Amúgy valószínűleg alvási paralízised van.

2015. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Örülj hogy csak ölelgetett, mivan a meztelen alszol és nagyon eldurvul a helyzet :DDD
2015. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem halt meg mostanában valamelyik rokonod?
2015. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

> Kiskorom óta mindig úgy éreztem, hogy figyel valaki,

Fúúú Kérdező, neked inkább orvoshoz kellene menned, mint hogy a gyakorikérdéseken várd a megváltó csodát. Komolyan, azt hiszed itt majd valaki megoldja ezt a problémádat???

2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Demonok. Belemaszott az auradba. Nekem is sokszor volt mar ilyen. Almokat is vetitenek be.


Amikor ilyet tapasztalsz csa vedd tudomasul a jelenlete. Semmikepp se erezz felelmet, vagy haragudj ra.


Gondolatban mond ezt neki. Tavozz tolem bekel es szeretettel.


Ennyi.


Ne feledd hogy te vagy oka a jelenletenek. Vagy mert sokat foglalkozol veluk, vagy mert raleptel a kereses utjara. Ok pedig vissza akarnak huzni. Akik amugyis nyakig a kakiban vannak...veluk nem foglalkoznak.

2015. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2015. máj. 25. 10:53
 9/11 anonim válasza:

Volt már álmodban orgazmusod aminek hatásait akkor is érezted amikor felébredtél? Nem perverzkedni akarok, ez tudományos tény, az agy játéka. Lehet hogy ezért érezted hogy valaki megölel, mert rémálmod volt.

Amikor kicsi voltam féltem egyedül a sötétben, magam alá gyűrtem a takarót minden oldalról és elbarikádoztam magam a plüss állatokkal, hogy biztos ne tudjon semmi és senki sem bántani. DE! sikerült ebből "kinőnöm".

Feküdj a hátadra, a kezeidet nyújtsd ki a csípőd mellé. Csukd be a szemed és lélegezz mélyeket, lassan. Amikor eléggé ellazultál képzeld azt, hogy fehér fény vesz téged körül. Ez a Te személyes pajzsod és senki nem juthat át rajta. Ha nagyon nem tudod elviselni a csendet kapcsolj be zenét. Nekem ez segített és nem kell hozzá nagy tudomány. :)

2015. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Próbálj vele szembenézni alakot ölteni neki és ha valóban egy szellem az akkor kérj tőle tanácsot barátkozz vele össze és utána köszönd meg a segítségét és kérd meg hogy menjen vissza a másvilágra vagy lehet hogy nem miadtad jött ide hanem neki van szüksége társságra
2015. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!