Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszek a démonokban, angyalokb...

Hiszek a démonokban, angyalokban, természetfeletti lényekben, de nem hiszek Istenben. Vagy ha ezekben hiszek Istenben is kellene?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Mivel egyikre sincs bizonyíték elég gyökérség hinni benne, de ahogy jólesik.
2015. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ami létezik, az függetlenül attól létezik, hogy hiszel e benne, vagy sem. Ami nem létezik, és nem is létezhet, az akkor se fog létezni, ha másfél milliárd embert veszel rá, hogy elhiggye, létezik. Éppen ezért abban hiszel, amiben akarsz, és ami neked teljesebbé teszi a világképet. Mások hitéhez maximum akkor érdemes igazodni, ha vallásos akarsz lenni, és egy közösséghez tartozni.
2015. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó! Éppen az, hogy nem szeretnék vallásos lenni. A papok a legnagyobb álszentek. Bárki leszólhat emiatt, de nekem ez a véleményem.

A reinkarnációban is hiszek, de akkor mi van a szellemekkel?

Na mindegy ez már ehy másik kérdés.

2015. máj. 23. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez is ékes bizonyítéka annak, hogy a démonok, angyalok, természetfeletti lények és más paranormális jelenségek, mint a reinkarnáció és az újjászületés csupán az emberi elme végterméke és világképeként változó.
2015. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Piszok zavaros az elképzeléseid! Kár, hogy nem veszed észre!
2015. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Isten nem egy személy. Ő a teremtő és a teremtés is egyben.


Képzeld el úgy mint egy vödör vizet. A víz felosztja magát. Először teremtő társakra, az angyalokra, illetve különböző teremtő társakra, mint a 4 elemet megtestesítő természet szellemekre: koboldok, sellők, manók és tündérek.


Belerakja önmagát egy testbe miután megteremtették az angyagot. Az angyalokat felosztja két részre, hogy le legyen kinylava mindig a segge. Az egyik segít a játékban, a másik meg(démonok) pedig mindig gáncsolni akar.


Nem egy SZEMÉLY! "Ő" minden! Hogy jobban érthető legyen én most magamhoz beszélek. Mindenhonnan te saját magad nézel szembe önmagaddal.


Semmi nem marad titokban. A harmónia egy alapelv. Ha az egyik része rosszalkodik a másikkal, akkor hogy az egyensóly helyre álljon, elintézi hogy az a darabja megtanuluja a leckét. Azt nevezik karmának.



Egy vallás sem képviseli őt teljes egészében.


Az élet egy játék. Aki azt hiszi hogy majom az őse azt sajnálom.

2015. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A köztudatban élő szellemek itt ragadt társaink. Nem tudnak elszakadni az angyagtól. Valami ide köti őket. Mint pl próbálja felvenni a kapcsoaltot velünk. Vagy rajtunk kiélni magát. Mint pl sex, stb. Mert amit te érzel, azt ő is fogja.


A másik amiért még itt maradnak, az az hogy azt hiszik a halállal vége. A földbe rohadnak el. Ez a belső korlát leárnyékolja az asztrál világot számára és addig fog kóborolni, amig nem enged a hívásnak és eljut a felismeréshez.


#6

2015. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem van benne valami, amit a #4-es mond. Annak ellenére, hogy ki nem állhatom az ipsét egyetértek vele. :D

Ha jobban belegondolunk a szellemek, démonok és Isten/Sátán, ahogy az összes többi vallás is csupán az ember vélekedése a világról.

2015. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Joker, téged tuti megszállt egy szellem, hogy magadhoz beszélsz! :D
2015. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 olyan egyedül vagyok itt, hogy kitaláltam magamnak egy barátot, akit Wilsonnak neveztem el, de te úgy biztosan úgy ismered, hogy #4-es kommentelő. Ha a kérdező hihet a szellemekben, démonokban és egyéb természetfeletti lényekben, nekem miért ne lehetne egy képzeletbeli barátom? Egyébként mindjárt írok neki privátot. [link]
2015. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!