Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy papám még...

Lehetséges hogy papám még mindig itt van velünk?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, papám akkor halt meg amikor én 1 hónapos voltam. Keresztapukám szintén születésem utáni időszakban.

Néhány éve még nem volt külön szobám, a nappaliban aludtam. Éjjel felkeltem, ittam (tehát biztos hogy ébren voltam), feküdtem volna vissza betakaroztam, amikor megláttam egy teljesen kivehető emberi alakot az ablaknál, 100% biztos vagyok benne hogy nem fény volt. Egy árny volt, mindenét láttam, karját, lábát...

Elsőre ugyanugy nézett ki mint a testvérem, ezért elkezdtem hozzá beszélni: Hahó! Mit csinálsz,mi a baj? Nem jól vagy? Mit csinálsz ott?

Hátra nézett, majd utána ugyanugy bámult ki az ablakon, eközben a testvérem a másik szobából kiabált hogy neki szóltam-e.

Néhány hónappal később a családi fényképeket nézegettem, amikor megtaláltam rajta papámat, rögtön eszembe jutott az az árny, teljesen hasonlított rá, testalkatra is.

Ekkor kezdett el érdekelni a téma, mindent elolvastam róla, szellem, látomás történeteket olvastam, amitől teljesen beparáztam, nagyon féltem, nem aludtam egyedül, nem maradtam egyedül a házban, minden villanyt feloltottam...

Kb. fél évvel ezelőtt édesanyám elmondta hogy olyan érzése van mintha apukája itt lenne vele, ezért elment egy jósnőhöz. (vagy tisztánlátó? nem tudom melyikhez pontosan)

Aki azt mondta hogy a túlvilágról próbál nekünk segíteni papa, és keresztapa, és próbál üzenni nekünk.

Aznap éjszaka vele álmondtam.

Másnap, teljes nyugodtság fogott el, soha nem éreztem még ilyet. Akárhány rémtörténetet olvastam, egyáltalán nem féltem, sötétben járkáltam a házban, és teljesen nyugodt voltam. Rengetegszer érzem hogy valaki mintha ott lenne velem...

Hallottak napján gyertyát gyújtottam otthon, nálunk úgy szokás hogy mindenkiért külön-külön egyet. Meggyújtottam, teljes szélcsend volt, amikor meggyújtom a gyertyát mindig mondom hogy kiért gyújtom.

Amikor papám gyertyájához értem, elmondtam hogy mennyire hiányzik, és sajnálom hogy nem ismertem. A gyertya lángja megmozdult, (mint amikor a szél fújja)utána pedig szépen égett..Azt még hozzáteszem hogy a többi gyertya mozdulatlan volt..

Szerintetek papám, és keresztapám még itt vannak velünk?


2015. máj. 24. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Az még kimaradt hogy keresztapám, és papám egy faluba éltek, nem ott ahol mi. Ők ketten mamámmal éltek, miután meghaltak mamám egyedül élt.

Anyukámmal rendszeresen jártunk hozzá, egyszer pedig egy falubéli hölgy halt meg, az ő temetésére ment el anyukám, és mamám.

Én egyedül maradtam, egy hatalmas, kb 200 négyzetméteres házban. Ez még abból az időszakból, amikor anyukám még nem volt a jósnőnél. Hihetetlenül féltem, éreztem egy nagyon nyomasztó érzést, hideg szellőt, zajokat..Kifuttottam, szakadt az eső, egyedül ültem, nem mertem bemenni, mert tudtam hogy nem vagyok egyedül..

2015. máj. 24. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy esély van rá, hogy ők azok! Tényleg semmi félnivaló nincs. :) Vigyáznak rád..
2015. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a gyertyás dolog kicsit szokatlan, a többiben semmi furcsa nincs szellemtevékenység esetén
2015. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!