Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A papám pár napja meghalt és...

A papám pár napja meghalt és apukám azóta hangokat hall. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés
A papám autóbalesetben meghalt és apukám saját magát hibáztatja, persze nem az ő hibája. És a papámnak nagy háza van ezért nem akarjuk őrizetlenül hagyni és apukám minden nap ott alszik egyedül a házban. Azt mondja, hogy hangokat hall és lépéseket éjszaka. Mi is aludtunk ott egy éjszakát, de én nem észleltem ilyesmit és anyukám se mondta volna, hogy tapasztalt volna valamit. Apukámat nagyon lesújtotta ez a baleset és lehetséges, hogy ezért hiszi azt, hogy hall valakit vagy tényleg van valami paranormális jelenség a házban.?

2014. máj. 2. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak az elméje játszik vele. Az érdekesebb lett volna, ha ti is hallanátok a hangokat.
2014. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Részvétem:( Választ sajnos nem tudok.
2014. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!:(
2014. máj. 2. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Akár lehet a papád is (anya halála után itt is ugyanez volt).
2014. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Bár nálunk a párom is hallotta... (4-es voltam)
2014. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ne foglalkozzon vele. Ha itt teszel fel ilyen kérdést ezzel mutatva hozzá nem értésedet jobb ha hagyjátok.
2014. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

A halottak gyakran nehezen fogadják el, hogy már nincsenek köztünk. Viszont ha apukád ennyire érzékeny a szellemi jelenségekre, jobb lenne nem egyedül hagyni egy halottas házban. Imádkozzatok a nagypapáért, hogy megtalálja a helyét a szellemi szférákban, (bármi is az, bárki bárhogy is hívja) de engedjétek el. Az ő evilági ideje lejárt, és ha már itt nem maradhat, (márpedig halott teste nélkül nem,) akkor neki könnyebb, ha elmegy.



És itt megkérem az ateista olvasókat, hogy tekintsenek el a trollkodástól. Az okos megjegyzéseik nem fogják segíteni egy eltávozott rokon teljes, minden értelemben vett, (lelki, érzelmi stb) elengedését.

2014. máj. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én még arra is gondoltam, hogy amíg nincs eltemetve addig se a papám se mi sem tudunk (megnyugodni). Szerintem apukám csak az erõs érzelmi emlékek és a hirtelen eltávozás miatt érzi ezt az egészet. Ha minden igaz jövõhét szombaton temtjük el és ezzel végsõ búcsút veszünk tõle. Szerintem utána minden rendben lesz, vagyis remélem.
2014. máj. 3. 10:24
 9/11 Laylah ***** válasza:
90%
A temetésnek nem sok köze van a halott lelkéhez. Mi pár nappal édesanyám halála után is tapasztaltunk dolgokat (többesszám, 4 emberről van szó velem együtt). Szélcsendben leesett a teraszon egy 10-11 éve odaékelt faléc a tetőt tartó gerendáról, apum a boltban egyedül állt a polcok között, nézelődött, és a háta mögött leborult az áru, valamint egy bizonyos este mindannyiunktól elbúcsúzott anyum. Én vagyok érzékeny az ilyenekre, én tudtam, hogy ott van, és megsimogatta a vállamat, mondtam neki gondolatban, hogy én jól leszek, menjen, búcsúzzon el a többiektől inkább; húgom másnap mesélte, hogy úgy érezte, ott volt (én nem mondtam neki semmit addig), meg álmában is megtette, öcsém, apum szintén arról álmodtak, hogy elbúcsúzott. Onnantól viszonylag rend volt. Bár nálunk voltak más dolgok is, de arról már csak én tudok meg az exem.
2014. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen jelenségek lehetnek szerintem.
2014. máj. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!