Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy egy angyalt láttam?

Lehet hogy egy angyalt láttam?

Figyelt kérdés

Felnéztem ma az égre délután mert valamitől kicsit besötétedett, és egy fehér gomolygó valamit vettem észre, ember alakú volt, eddig nem hittem az ilyesmikben de szerintem biztos angyalt láttam!Másra tippelni sem tudok!

Le is fotóztam, jól látszódik hogy nem egyszerű természeti jelenség szerintem. [link]



#angyal #felhő #lénytermészetfeletti
2015. jún. 9. 21:07
 1/7 anonim válasza:
28%
Teszik a humorod! :) :3 :D
2015. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet még környezetismeret órán ezt nem vettétek, szóval spoiler veszély:


ez egy felhő

2015. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szia, ezt felhőangyalnak hívják, E csodálatos lények vigyázzák az embereket, hogy azok ne kapjanak napszúrást. Általában nyáron jelennek meg az égen, amikor kánikula szedi az áldozatait, ezért "Isten", vagy nevezzük teremtőnek leküldi őket a Földre, hogy árnyékot vessenek az emberiségre. Persze Béla őrangyal teregetéssével, mert ahogy a birkáknak is kell pásztor, a felhőangyaloknak is kell egy felvigyázó, aki terelgeti az útjukat.
2015. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem angyal, hanem egy bankrabló pisztollyal a kezében.
2015. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos! :)
2015. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Missi_Key ***** válasza:
100%
nem. ez egy michelinbaba fagyival
2015. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát én már sokszor láttam ilyet.

Minden évszakban megjelenhet.

Ez egy jelenség az égen.

Csak én tudom mi ez…

Olvastam róla egy könyvet és elmondom:

Ez egy FELHŐ!!!

2015. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!