Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnatok nekem monda olyan...

DavidK14 kérdése:

Tudnatok nekem monda olyan dolgokat amiket ti paranormalisnak tartotok es veletek megtorten?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok ha mas ember tapasztaltak e mar ijesmit:)

2015. júl. 6. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit tartasz paranormálisnak.
2015. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Az eléggé paranormális, hogy hová tűnnek az emberek befizetett adóforintjai...
2015. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
E = DJ-Square
2015. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lottó ötösök is elszivárognak a semmibe, meg az én gondolkodás módom is az :-)
2015. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyaralásból 1 nappal elöbb jöttünk haza, mert apám barátnője annyira nagyon paranormális dolgokat csinált, mert buta.
2015. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A város szélén lakom, csendes környék, Sosem tudok rájönni, hogy honnan jön a dobogás hang, mint mikor a ló dobbant. Itt nincsenek lovak.. Vagy mintha valaki a sarkán járna de folyamatosan. A tányércsörömpölés a konyhában, miért esnek le azok a tárgyak amiket apukám kapott, ő már nem él sajnos. Vagy hogy pl a távirányítót mindig ugyanoda rakom (mániám h egy helyen kell lenni) de volt hogy teljesen máshol volt, nem is egyszer.
2015. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudnatok nekem monda-ni hova lett? Ez eleg para nem normalis

megtorten?-rol ne is beszeljek :/

Kivancsi vagyok ha mas ember tapasztaltak e mar ijesmit:)------What a fuck? :D

2015. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
szerintem a helyesírásod elég paranormális.
2015. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kosz. :)
2015. júl. 7. 08:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Tisztelt olvasok. Nem aszt kertem hogy a hejesirasom javitsatok ki. Nem tudok annyira hejesen irni magyarul mert nem maguar vagyok. Ha nem tetszik akor ne olvazsd. Es en nem aszt kertem hogy a nyaralasotokat mesejetek el hanem akor mondom maskep annak aki mem erti a paranormalis szo jelenteset hogy furcsa velettek torteno dolgokat amiket megmagyarazhatatlanak tartotok.
2015. júl. 7. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!