Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek a vámpírok vagy más...

Léteznek a vámpírok vagy más természetfeletti lény?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma. Léteznek vagy nem es ha igen hogyan lehet őket felismerni? Közöttünk élnek nap mint nap látjuk őket mégsem veszünk észre semmit? Jöhettek azzal hogy túl sok vámpíros filmet nézek de nem így van engem csak érdekel a dolog. Csak komoly válaszokat adjatok kérlek.

2015. júl. 11. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek bebizonyítva, az állítólagos találkozások száma nagyon ritka, megbízhatatlan/bizonyíhtatlan információkon alapul. Sokkal valószínűbb valamilyen személyiségzavar megléte vagy élénk fantázia és kóros félelem vagy bigott hit.
2015. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Ezzel itt nem mész semmire, naponta tízszer teszik fel ezt a kérdést. Ha meg valaki azt írja, hogy tud valamit, vigyázz, mert valami elmebeteget fogsz ki. Tapasztalat :) Emlékszem, mikor régen kiírtam ezt a kérdést, évekkel ezelőtt, és azt hittem, majd itt válaszolnak. Nem tudom, miért hittem :D Majd minden ilyennel foglalkozó emberke gyakorikérdéseken lógva várja az alkalmat, hogy a nehezen, évek alatt megszerzett információit minden kérdezőnek feltárja.

Szerintem kutass inkább. Könyvek, külföldi oldalak, mert magyarul nem sok normális van, de ott is körülnézhetsz. Az biztos, hogy a vámpírok nem jönnek szembe az email címüket lóbálva, csak azért, hogy felfedhessék a fajuk ősi titkait. Egyszer reménykedtem benne én is... Fiatal és naiv voltam... :D

2015. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem léteznek, az emberi fantázia szüleményei.
2015. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek a sárkányokban, a rendes emberekben és más, a képzelet szülte lényekben.
2015. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ott vannak a lecsoidok akik a reptoidoknak segítenek majd 2016-ban, és akkor megyünk mind a lecsóba!
2015. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol tudnék utána olvasni a dolognak?
2015. júl. 12. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Vámpírok egyáltalán nem léteznek... Csak elmeszülemény. A többi lény, pedig olyan, hogy vagy hiszel benne vagy nem. De a leghitelesebbek a szellemek/démonok, valamint ufok (ha az mondható annak). A farkasembert meg azért nem sorolnám ide, mert maga a vérfarkas nem létezik, csak egy így nevezett betegség, ami hát eléggé durva...

A vámpírokról meg még azt, hogy az a karóbahúzós (nem jut most eszembe a neve :D) személy tényleg létezett, de nem volt vámpír. Ez csak egy mítosz...

2015. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fairi1 ***** válasza:
53%

Pontosan mit értesz te vámpír alatt? Angolul rengeteg weblap van ahol "valódi vámpírok" keresnek kapcsolatot, és vérdonort, Persze hamar kiderül kb ugyanolyan emberek mint te vagy én. Ám ők elvileg kívánják a vért stb. Ám semmi egyéb.Öregszenek, megbetegednek stb.

[link]


Kis infó róluk, angolul.


Ám amire valszeg te gondolsz arra nincs semmiféle bizonyíték, inkább csak mese habbal.


# 2/7

Konklúzió? Végeredmény?


Persze ha elég

vámpír=ember aki annak hiszi magát, akkor nagyon is léteznek

ám ha ennél több is kell,vagyis valami faji különbség, akkor a válasz NINCS lesz.

2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet felismerni? Hát pl. A vámpírnak vámpír foga van és vért iszik, a sellőknek hal farka van a lába helyén, ez egyértelmű. Minden létezhet hiszen a földnek alig egy kis csöppnyi részét ismerjük. De pl. A "sellők" hogy szapprodnak? A vámpírok hogy maradnak életben? Ezek mimd érdekes kérdések de nem tudjuk a választ, vagy hiszel valamennyiben vagy nem ez tőled függ, a paranormális eseményekre lehet van magyarázat de lehet hogy nincs. Valószìnűnek tartom de ez csak az én véleményem hogy vannak amik léteznek és vannak amik nem, pl. A telekinézisben sem nagyon hisznek és nekem sikerült kb. Két méterre a tárgytól, ez is lehet hogy ténylegesen sikerült vagy csak egy kis fuvallat volt netudunk mindent megmagyarázni :D
2015. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!