Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy néha érzem...

Miért van az, hogy néha érzem néha látom, higy messziről figyelnek?

Figyelt kérdés
Szokszor van, hogy érzem vagy látom hogy messziről figyel/figyelnek valaki/valakik. Esténként érzem ha bent van valaki de csak simán figyel és nem bánt, mintha figyelne rám vigyázna. De volt, hogy este buli után amikor mentem haza és leültünk beszélgetni barátommal akkor láttam hogy a távolba 4-5ilyen érdekes alak figyel egymastol 1-1méterre kb valaki előrébb valaki hátrébb. Miért van ez?

2015. júl. 18. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
E érzést úgy hívják, hogy "paranoia", sajnos nem vagy ezzel egyedül. Sok hasonló jár ide, mert ide utalja őket a pszichiáterük. Ez egy online pszichiátria.
2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az, ami figyel külső szemlélő lenne, más jelei is lennének a megfigyeltség érzésén kívül. Ez valószínűleg inkább a paranoid skizofrénia enyhe formája, ahol nem rettegsz ezektől, csak érzed a figyelmet, enyhe frusztrációt, de semmi konkrét károsat. Ennek belső oka van, magadban kellene keresni a forrását. Nagyon nagy a valószínűség, hogy ott meg is találod.
2015. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy paranoiás, még figyelhetik. Talán reptoid ügynökök.
2015. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elég valószínű hogy üldözési mániád van. Szerintem szimplán csak túl sokat foglalkozol ilyen dolgokkal és beképzeled magadnak ezt az érzést. Talán a valóságban valamikor nem foglalkoztak veled, vagy nem törődtek veled, ignoráltak stb. és lehet hogy most is hatással van rád ez az emlék vagy tudat alatt ettől félsz. Szóval számos oka lehet. De! Arra is van esély hogy valóban figyelnek :)
2015. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem mindig érzed úgy, hogy figyelnek, majd ha oda kapod a fejed és elmúlik az érzés egy rövid időre, akkor valószínűleg figyelnek is. Ha ilyenkor 5-10 percig megint nem érzed azt, hogy figyelnének, vagy amikor oda kapod a fejed ahonnan érzed, hogy figyeltek és furcsa, borzongós, negatív érzés fog el, akkor ez még jobban alátámasztja azt, hogy valóban van is ott valaki akit nem látsz. Ha becsukod az ajtót mikor otthon vagy és továbbra is folytatódik az érzés, hogy figyelnek vagy a szoba egyik sarkából vagy mögüled vagy éppen az ajtó irányából.. Na akkor tuti, hogy valaki figyelemmel is késíri a mindennapjaidat. De ha gondolod, hogy ilyesmi állhat a dolgok mögött és a segítségemet kéred (egy kereszt név kíséretében), akkor segíthetek rajtad se-perc alatt. Ha pedig valami kérdésed támad(t), akkor írj privátot nyugodtan.
2015. júl. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Legoman ***** válasza:

Én Huoval értek egyet. Valóban paranoia.

Sőt még az is elképzelhető, hogy egy magasabb mágneses mezőben tartózkodsz, amire érzékeny vagy. Ezt általában az elektronikus eszközök, ha nem megfelelően működnek, akkor előszeretettel kibocsátanak egy adott területre.

Ne foglalkozz vele, és elmúlik. :)

2015. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kellene foglalkoznia vele, legalább addig, amíg kideríti, mitől van. A problémák figyelmen kívül hagyása nem jó megoldás. Ha tényleg paranoia, vagy hasonló pszichés rendellenesség, akkor csak súlyosbodik, ha nem fordít rá figyelmet.
2015. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Legoman ***** válasza:

Nekem is volt régen sokszor ilyen érzésem, de mikor nem foglalkoztam velük, akkor elmúltak.

Odanéztem, ahonnan gondoltam, hogy figyelnek, és azt mondtam, hogy nincs ott semmi sem, és nem foglalkoztam többet vele.

Viszont, ha nagyon zavart, és nem tudtam figyelmen kívül hagyni, akkor odaszóltam, hogy hagyj békén. De ez még gyerekkoromban volt. Egy idő után már nem figyelt senki.

Egy kis akarat, hit és türelem mindenre képes, de ugyanerre képes az az ember, akiben erős és igaz hit van.


A félelem azért van, mert nem ismerjük az adott dolgot, de mihelyst megismered, és minden információt megtudsz róla, akkor már tudod, hogyan védekezz ellene, vagy hogy fölöslegesen parázol-e.

Én nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy van ott valami/valaki/valakik nála, mert előfordulhat, de annak se a valószínűségét, hogy van a tapasztaltakra ésszerű magyarázat. Ha minden ésszerű magyarázat elbukott, akkor kell paranormális dologra gyanakodni.

2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindnekinek a normalis valaszokat!!
2015. júl. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!