Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek elképzelhető, h...

Szerintetek elképzelhető, h léteznek földönkívüliek, mik/kik, figyelnek bennünket, s egyeseket el is visznek?

Figyelt kérdés
Önálló válaszokra lennék kíváncsi!

2014. aug. 20. 02:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem igen. Nem értem miért olyan hihetetlen ez valakinek.

Majd egyszer ha mi is meglátogatunk olyan planétákat, ahol van élet, akkor nyilván mi is megfigyeljük majd, sőt meg is vizsgáljuk közelebbről.

Így tehát adódik, hogyha egy fejlett faj meglátogatja a Földet, akkor nyilván megfigyelik a legfejlettebb élőlényeket is: az embert. S mivel gondolok ők is kíváncsiak, ezért feltételezhető, hogy egyeseket vizsgálatra el is visznek.


Ám nem feltétlenül szállnának le a Fehár Ház gyepére, csak mert egyes eberek azt akarják, vagy nem rohannának a katonák kebleire sem. És ha tegyük fel mi nem csak baktérium, fejletlenebb állatokat találnánk más bolygókon a távoli jövőben, hanem egyszer mondjuk olyan szintű élőlényeket, amilyenek mi voltunk a középkorban, lehet nem feltétlenül kérdeznék meg tőlük, hogy feljönnek-e egy vizsgálatra az űrhajónkra. Azaz nem kérnénk a beleegyezésüket, mert az ember hajlamos arra, hogy nem tesz egyenlőség jelet maga és a nálánál fejletlenebb élőlények közé.


Remélem majd nemcsak technológiailag, de etikailag is sokat fejlődik az emberiség.


George Adamski

2014. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Létezni biztos léteznek (Ekkora Univerzumban nem lehetünk egyedül) ,de konkrétan ne kicsi zöld emberkékre gondolj...

El vinni nem hiszem ,hogy visznek el embereket!


Mik/kik figyelnek bennünket? Hát Orbán Vityáék figyelnek bennünket rendesen (főleg ha ez az új nyomonkövetősdi igazolvány szabadalmaztatva lesz itthon...) :D

2014. aug. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

"a legfejlettebb élőlényeket is: az embert"


NEM az ember a legfejlettebb élőlény!!!!!

2014. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1, jó megközelítés!


Most az jutott eszembe, h igazából pont ugyan ezt tesszük! Vizsgáljuk az állatokat, s azt kutatjuk, h mi van ránk jó illetve rossz hatással!

2014. aug. 20. 03:05
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, hogy ezt mondom kedves kérdező,de véleményem szerint nem figyelnek minket, nem visznek el senkit. Márpedig azért sem mert az "állítólagos" elraboltak-on semmilyen elváltozás sincs tetejébe még vissza is hozzák azokat néhány emlékfoszlány is megmarad a leírtak gyakran hasonlóak az alvásparalízishez. A földönkívüliek létezése igen valószínű. De tőlünk függetlenül.
2014. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te elvinnéd őket?
2014. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! Tulajdonképp semmit nem magyaráz meg az alvási paralízis! Mivel az esetek nagy részében nem alvás közben

történik eltérítésről beszámolás!

Mi van azokkal kikkel vezetés közbe történik meg?

Vagy több személlyel egyszerre? Ugyan úgy, s ugyan arról

számolnak be, és megmagyarázhatatlanul magas szinten sugárzik mindannyiuk ruhája!

Ja, a pszichológusokra amúgy se biztosítás támaszkodni...

Mivel elismerték, h nem képesek ki ismerni az emberi agyat

Igazából innentől kezdve nincs miről beszélni, ha valaki

a pszichológusokkal akar érvelni!

2014. aug. 20. 12:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Minden elképzelhető, gyárthatod az őrültebbnél őrültebb elméleteket is, de attól még vannak, amiknek fikarcnyi esélyük sincs. Ez is olyan.
2014. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

Tulajdonképpen én azt mondtam, hogy az esetek többsége hasonlóak az alvásparalízishez. Biztosat, aligha tudnék mondani. De alvásparalízis, ponthogy magyarázattal szolgál. Az esetek többsége éjszaka történik később aztán úgy írják le a történteket, akárcsak az alvásparalízis-t.


*Mivel az esetek nagy részében

nem alvás közben*


Mutass nekem egyetlen olyan embert, akivel valóban ez történt és kétséget kizáróan nem hazudik.


*Mi van azokkal kikkel vezetés közbe történik

meg?*


Azok elalszanak a volán mellett. A további válaszod pedig felesleges mellé magyarázás.

2014. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Mutass nekem egyetlen olyan embert, akivel valóban ez történt és kétséget kizáróan nem hazudik."


Szerinted én időt fogok szánni, arra, h egy ilyen értelmetlen embernek bizonyságokat mutogassak?

Te alszol....

Keress más elfoglaltságot amibe kiélheted magad..

Már ne is haragudj!

Te meg bizonyítsd be azt, h semmi esély nincs arra, h

igen is értelmes lények látogatnak minket!!

Ha annyira unatkozol...

2014. aug. 20. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!