Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valakit megszáll egy démon, s ha igen, vagy nem akkor miért?

Figyelt kérdés

Szerintem nem. Lehetetlen.

Én azt gondolom, hogy csupán elhiszik magukról az emberek, hogy megszállják őket. Szerintem a túlzott vallásosság okozza, miszerint a démonoktól írtózni kell (állati alkat, félelmetes, ártó...stb). Ezt bebeszélik maguknak és egy idő múlva kialakul egy rögeszme.


Kíváncsi vagyok csak úgy, mások véleményére.

Ki hogy van ezzel?


Köszönöm. :)



2015. júl. 25. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem a sajtburgert.
2015. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2015. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Létezik kérdező, hidd el, hogy ezek nagyon is valos dolgok sajnos.


Nézd meg ezt a videót;


https://www.youtube.com/watch?v=-4xiT67GrbY


https://www.youtube.com/watch?v=-4xiT67GrbY


És nézd meg ezeket a képeket, ezek nem filmből vannak hanem a valódi képek.


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3:


Olvastam róla. Emily Rose. A lány beteg volt, de nem megszállott. Véleményem szerint.

Azért köszönöm. :)

2015. júl. 25. 23:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Gabriele Amorth atya


"Vannak ördögök, akik nem viselik el, ha keresztet rajzolunk a stólával a fájó testrészre; van olyan, aki nem szenvedheti, ha az ördöngös arcába fújunk; olyan is van, amelyik minden erejét latba veti, hogy elkerülje a szenteltvízzel való meghintést. Vannak azután olyan mondatok az ördögűző imákban és más imákban is, amelyre az ördög erőszakkal reagál, vagy éppen azzal, hogy elveszti erejét. Az ördögűzés lehet rövid vagy hosszú, aszerint, hogy az ördögűző számos tényező figyelembevételével hogyan tartja jónak. Gyakran igen hasznos egy orvos jelenléte, nemcsak a kezdeti diagnózis felállítása miatt, hanem ahhoz is, hogy tanácsot adjon az ördögűzés időtartamára vonatkozólag. Különösképpen akkor, ha az ördöngös ember beteg (például szívbeteg), vagy az ördögűző érzi magát rosszul, az orvos javasolhatja az ördögűzés felfüggesztését. Általában azért az ördögűző érzi, ha kár tovább folytatni a küzdelmet."


Mikor kerül sor ördögűzésre?


A megszállottak és hozzátartozóik napjainkban nagy utat járnak be, mire kizárnak minden lehetséges fizikai és mentális betegséget, ami az állapotukat megindokolná: az ördögűzés jellemzően csak végső megoldásként jön szóba. A démonok a tapasztalatok szerint egyébként leggyakrabban fiatalokat, néha gyermekeket kerítenek hatalmukba, kialakulatlan értékrendjük és befolyásolható személyiségük miatt.


A modern orvostudomány kialakulásáig számos pszichiátriai betegséget tudtak be a démoni megszállásnak és próbáltak ördögűzéssel orvosolni. A középkorban különösen sok kárvallottja lehetett az ördögűzéseknek a Tourette-szindrómában szenvedők között: a betegségre jellemző önkéntelen mozgások és hangadások a normális viselkedéstől olyan élesen elkülönültek, hogy egy másik személyiséget gyanítottak mögöttük. (Ráadásul, mivel a szindrómával élők állapota nem enyhült a rituálékat követően sem, kiközösítették, vagy akár boszorkányként el is ítélték őket.)



Részlet az Ördögűzés Emily Rose üdvéért című filmből


A püspökök ritkán engedélyeznek ördögűzést, és maga a folyamat többnyire orvos felügyeletével folyik, hiszen a rituálé testileg-lelkileg egyaránt kimerítő a megszállott számára. A szkeptikusokat természetesen nem győzik meg a modern ördögűzők sikerei: az exorcismus által előidézett gyógyulásokat a színpadi hipnózishoz hasonló terápiás játék mechanizmusával magyarázzák. Ám, mint ismeretes, a cél szentesíti az eszközt.


Imádság minden gonoszság ellen (részlet)

"Megparancsolom és elrendelem a mindenható Isten erejével, Jézus Krisztus, a Megváltó nevében, a szeplőtelen Szűz közbenjárására minden gonosz szellemnek, engem zaklató ördögi jelenlétnek, hogy hagyjanak el engem azonnal, véglegesen és távozzanak az örök kárhozatra, ahol verje őket láncra Szent Mihály arkangyal, Szent Gábriel és Szent Ráfael, őrzőangyalaink és taposson rájuk a szentséges és szeplőtelen Szűz sarka."

Don Gabriele Amorth: Egy ördögűző tapasztalatai


Szerezd be a könyvet és megtudsz pár dolgot.

Nézd meg ezt;


https://www.youtube.com/watch?v=-uT4UDxLKaE

2015. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Legoman ***** válasza:

Valahol olvastam egy kislányról (majd megkeresem neked). A nevét már nem tudom, de sokszor ez a kislány olyan nyelven beszélt, amilyen nyelv szerintem nincs is a Földön. Volt, hogy a padlóról felnyalta a saját vizeletét. stb.

Olyan van valóban, hogy ő uralkodik feletted, és te ezt hagyod, de egy démon csak úgy nem fog odamenni egy emberhez, és kikészíteni, mert neki abból semmi haszna nincsen. Egy magasabb szintű nem emberi szellem viszont már ezt megtudja tenni.

A kislány esetében, vagy valaki démonokkal szórakozott, vagy pedig szellemet idézett, és erősebb volt nála. A harmadik, aminek nagyon kevés az esélye, hogy ez a szellem csak úgy odatévedt, és megszállta a kislányt. Ennek mint írtam kevés az esélye, sőt valószínűtlen.

2015. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Probáld meghallgatni a fenti hangot.

Ha valaki azt mondja, hogy azok emberi hangok akkor én vagyok a hlye.

2015. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem hozzátenni, hogy az a felvétel Annelise Michel valódi ördögüzési felvétele.

Ennek hatására készült aztán az Emily Rose cimű film.

2015. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik , mielőtt végrehajtanák a rituálét egy sor orvosi és pszichiátriai kivizsgálás veszi kezdetét s csak ha kiderül hogy sem testi sem mentális betegségben nem szenved akkor hajtják végre ( tudom hogy a pszichiáter is doki ) .
2015. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7:


Pedig ez emberi hang. Csak biztos a sok gyógyszer és a hangszálak....

2015. júl. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!