Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Suttgó szellem vagy valami...

Suttgó szellem vagy valami ilyesmi létezik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Éjszakánként sőt sokszor nappal is és az iskolában is hallom hogy valaki a nevem szólít, mond valamit de pontosan nem tudom kivenni, hogy mit mond. De a nevemet általában igen. De egyszer megpróbáltam szellemet idézni, és talán akkor történ valami? Szóval ffolytatom, és éjszaka is hallok egy nagy koppanást az ablakomon mintha valaki ki vagy beugrott volna és lépteket hallokx a nevemet mondja. És már láttam valami árnyat is. egy fehér árnyat, mintha körültöttem járna, mindíg melettem lenne. Érzem néha, mintha valaki megérintene, megsimogatna. Mi ez? Lehet, hogy az az idézett szellem az?

2015. febr. 18. 20:10
 1/10 Legoman ***** válasza:

Jó érzést kelt benned? Nem zavar a jelenléte, sőt megnyugtató?

Mert, ha igen akkor jó szellem vagy angyal, aki védelmez téged, és tudatni akarja veled, hogy ott van mindig melletted. :) De ha fehér, akkor valószínűleg nem ártó szellem. :)

2015. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a furcsa mert éjszakat egy picit félek mikor meghallom hogy valaki a nevemem szólongat, de amúgy nappal még örülök is néha, mikor pl egyedül.ülök órán a padban és mintha lenne melettem valaki.
2015. febr. 18. 20:23
 3/10 Legoman ***** válasza:
78%

Akkor nem kell félni. :) De mondd meg neki, hogy ne suttogja a nevedet, mert az zavar téged, vagy valami ilyesmit. De szépen beszélj vele. :)

Nem véletlen van veled.

2015. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Vigyázz vele, lehet a skizofrénia, vagy hasonló mentális betegség tünetegyüttese is.
2015. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Számomra az , hogy a nevedet suttogja kicsit olyan mintha filmbe lennél.

Nem tudom , velem ilyen még nem történt meg - persze nincs kizárva , hogy lehetséges - de azt hallottam , hogy ha fehér - vagyis valami olyan árnyalatú - akkor az jótét lélek. A sötét vagy fekete színű lélek már kevésbé ártalmatlan. Az inkább az ártó szellemek/lelkek jellegzetessége - fekete vagy sötét szín- így ház azokkal vigyázni kell.

Lehetséges , hogy épp egy angyallal van dolgod , de ha előtte szellemet idéztél akkor nem valószínű az angyal jelenléte. De az biztos , hogy akkor valami ''jó'' lélek.Nem lehet , hogy valamelyik elhunyt családtag , rokon szellemét idézted meg ? Mert akkor az csak vigyáz rád.

De a kopogások,zörgések,léptek stb. meg a kopogószellem jellegzetessége , ami viszont ártó szellem.Az a fajta képes akár megölni is , mert képes tárgyakat is mozgatni -vagy épp ellenkezőleg - téged örületbe kergetni. Ha nincs megszentelve a házatok akkor esetleg papot is hívhattok , biztos ami biztos.

2015. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Legoman ***** válasza:

Szerintem viszont lehetséges az is, hogy ezt a fehér lelket nem idézted meg, hanem a kopogó szellemet idézted meg, és ez ellen véd, hogy ne tudjon a közeledbe férkőzni.

De ez csak egy feltevés.

Suttoghatja a nevedet, mert velem is történt már olyan. :)

2015. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. febr. 19. 16:47
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem tudod mi volt?Az őrangyalod!Vigyáz rád, hogy ne legyél egyedül.Szerintem, ez lehet.
2015. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez az ,,XD" nagyon nevetséges a felsorolásnál. :DDD


Velem is ez volt. Pár éve kezdődött és folyamatosan tartott, de én utána rájöttem, hogy miért. Időben.

Annyit elárulok, hogy akar tőled valamit.

2015. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha 1 vagy 2 éven belül egy hozzád közelálló ismerősöd elhunyt, ő vigyáz rád, ő tartja magát az őrangyalodnak és emiatt lehet melletted. Nem bánt, nem kell tőle félned, hiszen nem bántani akar, hanem ellenkezőleg, megvédeni a rossztól :)
2015. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!