Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet aktiválni a 3. szemet?

Hogy lehet aktiválni a 3. szemet?

Figyelt kérdés
minden helyen mást olvastam és szeretném tudni melyik igaz/használható közülök a 3.szem aktiválásához
2015. júl. 27. 11:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En küklopsz vagyok
2015. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Rendben :) miféle meditáciokat és hogy kell végezni hogy megtudjam érdemes e elkezdenem?
2015. júl. 27. 13:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Az egyszerű meditációt javaslom. Se zene, se füstölő, nyugodt félhomállyal. Lehetőleg olyan testhelyzetben, ahol minden izmodat el tudod lazítani. Először, mielőtt meditálni kezdesz, tanuld meg irányítani a légzésedet, és azon keresztül a szívverést. Ez a két fele a kulcsnak a meditáció alapjaihoz. Mélyen, egyenletesen lélegezz, és a szívverésed igazodni fog hozzá, lenyugszik, és lassul. Ezeket érdemes először elsajátítani.
2015. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
egy linket kaphatnék amin eltudom pontosan olvasni? :) vagyis nem igazán vagyok benne a meditációs dolgokban és valószinű hogy rosszul/pontatlanul csinálnám :)
2015. júl. 27. 13:28
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudok linkelni. Az interneten még nem találtam olyan meditációt, ami működött volna. Pedig istenúccse kerestem. Ha az előző kommentben leírt légzéses módszerrel elérsz egy félálomszerű állapotot, akkor már majdnem meditálsz. Ha meg tudod tartani a tudatosságodat anélkül, hogy kizökkennél abból az állapotból, akkor pedig már alkalmas vagy a meditációra. Akkor tudsz kérdéseket feltenni magadnak, és a tudattalanod már úgy reagál, hogy megérted. Elsőre nem kell sikerülnie, sőt, kérdezni sem kell elsőre. Elég ha begyakorlod, hogy stabilan megmaradj abban a fázisban.
2015. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
XD ennyi hulyet:D szurd ki a 2. Szemed es kino a pot 3.
2015. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gyökércsakrával, a gyökércsakrát asztrális ásóval tudod kiásni az asztrálsíkból
2015. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
XD
2015. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!