Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőm kábé öt-hat hónapja...

A barátnőm kábé öt-hat hónapja, ha becsukja a szemét, arcokat és hangokat lát/hall. /?

Figyelt kérdés

Sajnos elég messze lakunk egymástól, így csak interneten keresztül kommunikálunk. Nem nagyon értek a nem evilági dolgokhoz, nagyon nem is hiszek a szellemekben, de ez az ügy nagyon aggaszt.

Arcokat nappal (is) lát (ha behunyja a szemét), de hangokat csak este hall. A kép- és hanganyag nem összefüggö. Vannak olyan esetek is, amikor nem hozzá beszélnek, csak két valami/valaki társalog (ez nem lesz így jó.. csináld újra), meg egy-egy szót szokott hallani. Egyszer pedig egy egy férfi hang utasította, ordítva, hogy ''figyelj a jelekre''.

Amúgy fiatal lányok arcait látja, meg idős férfiakét.

És ez az egész ugyebár öt-hat hónapja kezdődött, amikor begyógyszerezte magát, majdnem meghalt. Volt egy olyan álma (talán ez a jó szó hozzá), hogy két ajtó volt, az egyiket kinyitotta, átlépett rajta, fehérség, és felébredt.

Fél, hogy valaki/valami meg akarja ölni. Meg olyan érzése van, mintha valaki mindig követné/figyelné.


2015. jan. 25. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

nem gyógyszerre hanem terápiára van szüksége!



(tisztába vagyok vele hogy mit jelent az hogy begyógyszerezte magát...)

2015. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Lehetséges hogy kommunikál az angyalokkal, vagy rosszabb esetben egy démon akarja a hatalmába keríteni.
2015. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A legvalószínűbb a mentális zavar, egyszerűen hallucinál. Erre nem árt odafigyelni, nehogy a hangok valami számára vagy más számára káros dologra beszéljék rá.

Ha nem mint betegséget nézzük, akkor megszállás lenne, de erre jóval kisebb az esély.

2015. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Küldd el pszichológushoz!
2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos esetben a dilidoki nem megoldás.
2015. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Halálunk előtt érzékeljük az asztrált. Úgy tűnik a barátnődnél megmaradt a hatás. Nem megölni próbálják, meg amúgy se tudják, jeleznek neki. Amelyik ember képes érzékelni az asztrált azt a szellemlények(tág fogalom) érzékelik, ezért is nem szállnak le róla.


Ha érdekli a dolog, kezdjen el meditálni, és ne féljen ezektől a lényektől mert a legtöbbet táplálja(ha egy új házba beköltözöl, 1-2 érdekes neszt elfog a füled, és elkezdesz félni a zajok felerősödnek szinte mindig mivel táplálod az entitást). Ha nem érdekli, imádkozzon Jézushoz, és kérje meg szépen, hogy vegye el a képességét, és el fogja.

2015. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán démoni entitás. Keressen fel egy papot!
2015. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A gyógyszer túladagolása okozhatott valami sérülést, sokkot amitől elöjött ez a képesség vagy érzékenység, régebben olvastam ilyenről hogy baleset vagy műtét után előjött ez valakinél.

Én nem vagyok ilyen érzékeny hogy nappal is halljam, elalvás elött szoktam képeket látni, de néha van nagy fehér villanás, ez pl mindig felzavar mert nagyon fényes. Jóval régebben arany szinü (is) volt.

Szerencsére a képek sosem rémesek és napközbe nincs ez, én már totál megszoktam. Hangok ritkán vannak, de ezek gondolati hangok, akár egy személy hangján is és nem olyan hangosak. Pl amikor órákig néztem egy sorozatot, a szereplőinek hangját hallgattam, de teljesen más, összefüggéstelen dolgokat mondtak.

Néha viszont volt hogy megszólitott engem a hang, bátyám vagy dee-dee hangja, vagy csak sima hang, és főleg régen gyakrabban hallottam zenét is.

2015. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Fagzal válasza:
Skizofrén/paranoid tünetek, simán lehet a gyógyszer utóhatása. Pszichiáterhez menjen hamar!
2015. jan. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia!


Egy másik topicban többen írják, hogy látnak fehér és fekete szellemeket csukott szemmel is.

Egy pap weboldalán meg vmi ilyasmi van írva: azért vannak itt, mert kicserélik az alkatrészeidet, hogy ezer évig élj.

Egy másik weboldalon meg hírdeti vki magát, hogy ő eltűnteti a szellemeket még telefonon keresztül is. Ha sikerült neki csak akkor kell fizetned. Ö szerint ártó szellemek.

Megint másik oldalon az vagyon írva van több féle is. Van aki segít.....

Vhol meg azt olvastam, hogy ők itt maradt lelkek, akik nem léptek át a fény kapuján 40 napon belül. Ezért olyasvalakihez csatolódnak aki öngyilkosságot kísérel meg vagy alkoholista stb.

Van ilyen írás is a neten: csak az látja őket a 3. szemével, akinek tiszta a szíve.

Ő és Te miben hisztek?:)

Én arra lennék kíváncsi mi történik, ha ezek az emberek összejönnek. Ha már 2 összejön és ua. látja, akkor kizárhatjuk az agy játékát.

Reméljük aki követi az angyala, aki vigyáz reá.

De az is lehet, hogy nem szellemek, hanem a család vhogy agykontroll segítségével van körülötte, nehogy megint vmi hülyeséget csináljon.

üdv

2015. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!