Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak köztünk angyalok, tüdérek?

Vannak köztünk angyalok, tüdérek?

Figyelt kérdés

Vajon azok az emberek, akik nagyon jó lelkűek, önfeláldozóak, különleges a kisugárzásuk, és jó a közelükben lenni, valóban csak emberek?

Vagy akik állítják, látják a múltat, a jövőt, megérzéseik vannak...


Itt most nem a szentekre gondolok, hanem a hétköznapinak ható emberekre


2015. júl. 28. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az élet nem egy tündérmese.. emberek vagyunk, néhányan különleges megérzésekkel, képességekkel
2015. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szánalmasan bunkó vagy, utolsó. Az ilyen emberektől vagyok rosszul.
2015. júl. 28. 20:50
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem számít, hogy ki kicsoda, az számít, hogy milyen.
2015. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az már bunkóság, hogy nem hiszek abban, hogy a tündérek, meg az angyalok emberek testébe bújnak, és így közöttünk élnek?:D vannak angyalok, de nem a Földön embertestben, hanem a mennyországban, és nincs testük, csak lelkük.. mi is angyalok leszünk egyszer, ha Isten is úgy akarja.. én ebben hiszek, de nem kéne láttatlanban lebunkózni mindenkit, akit egyáltalán nem ismersz. kíváncsi vagyok, így te mennyire jó ember lehetsz
2015. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a hitedre reagáltam, hanem a kifejezésmódodra, de ez leesett neked is.
2015. júl. 28. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

milyen kifejezésmód? hogy azt mondtam, hogy az élet nem egy tündérmese?

mert szerinted az? tündérekkel, kentaurokkal, ogrékkal?:D javíts ki, ha igen. ezzel nem bunkózni akarok, de egy épeszű ember nem rugaszkodik így el a valóságtól. tessék, most már a kedvedért tényleg bunkó stílusban írok, hogy legyen okod oltani, meg utálni:D

2015. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, ez a "Húzzál aludni, kisgyerek"-re vonatkozott, ne tedd már ennyire az értetlent
2015. júl. 28. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ő írta neked.
2015. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért veszi magára? Ajj, emberi hülyeség...
2015. júl. 28. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
én ilyet nem is látok :D lehet, korábban letiltott az a felhasználó, vagy nemtom
2015. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!