Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon mi okozhatja azt, hogy...

Moncsy0506 kérdése:

Vajon mi okozhatja azt, hogy a lakótársam minden este sms-t kap az én nevemben, tehát az én számomról, "az üzenetet elolvasták" szöveggel? (többi lent)

Figyelt kérdés
07. 29. azaz a mai este a negyedik alkalom! hogy sms-t kap a lakótásam, akivel egy lakásban élek, de külön szobában. A küldő: én vagyok, az én telefonszámokm, pedig én em küldtem!!! egyszer sem. Minden este fél tizenkettő körül jön az üzi. De ez lehetetlen!!! Ráadásul: az én telefonom még kézbesitési jelentés küldésére is be van álltva. És már egy jó ideje érzem, hogy negativ erők vesznek körül. "a vesztemet érzem" sokszor támadnak,hirtelen rossz érzéseim, gyötör a depresszió és a magány, lelkileg gyenge vagyok, mert drogfüggő vagyok, pedig nem ilyennek neveltek. Személyiségemből kifordultam, és ez miatt ki vagyok borulva idegileg. Lehetséges, hogy megszállt valaki??? vagy mi lehet ennek az oka? mert azt tudom, hogy ezek az "illetők" más frekvencián mozognak, és csak zajokat hallatnak, elektromos dolgokat zavarnak meg.

2015. júl. 30. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Indítsd te is újra a telefonod, meg ő is. Kapcsoljatok ki minden jelentés küldést.

Okos telefon esetén lehet vírus is, de ennek minimális esélye van, szinte 0.


Honnan van egyébként drogod?

Nem szeretnél leszokni róla? (fokozatosan?)

Pl. ihatnál helyette kólát.

2015. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan funkció, mely adott időpontban autómatikusan képes üzenetet küldeni. Vagy ez okozza az anomáliát vagy egy új jelenség, egy SMS küldő interdimenzionális démon áll a jelenség mögött.
2015. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Legoman ***** válasza:
100%

Az enyém is küldözget üzeneteket, pedig nem is okostelefon.

Az enyém az még külön önálló életet él néha, de nem foglalkozok vele. Szerencsére csak ritkán csinálja ezt, mert az pénzbe kerül.

Szerintem is valamit véletlenül bekapcsoltál, ha mindig fél tizenkettőkör kapja meg az üzenetet.

A rossz érzések a drogtól vannak. Nem vesznek körbe negatív energiák, csak te érzed azt.

Nem szoktak a szellemek csak úgy megszállni bárkit is. Mint írtam a drog és az alkohol (ha iszol) hatása ez.

Ha magas az elektromágneses sugárzás a házban, akkor az még rátehet egy lapáttal.

Érdemes lenne változtatni és megnézetni dolgokat a házban. Mert lehet, hogy tényleg a sugárzás is magas.

2015. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!