Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kezdek félni saját magamtól!?

Kezdek félni saját magamtól!?

Figyelt kérdés

Segitsetek kérlek szépen!15 éves lány vagyok és lehet hogy hülyének fogtok nézni,de szellemeket látok más emberek mellett,és mikor a tükor elé állok akkor olyan érzésem van mintha valaki más lennék (akár egy állat,tárgy vagy más valaki) közben mintha valaki nézne is...

Anyukám mondta hogy amióta apám meghalt azóta beszélgetek valami alakokkal amitől meg is ijedt de nem nagyon foglalkozott vele.De én erre nem is emlékszem :(

nagyon félek és néha az álmaimban olyan helyeken vagyok ami teljesen sötét és ajtók vannak a semmiben,szokott egy lány is zongorázni ami különösen aggaszt.

Megtörtént hogy azt álmodtam mintha a barátom lennék és teszek fura dolgokat majd mikor felébredek és találkozok vele akkor elmeséli azt az álmot amit én álmodtam

szoktak ilyen álmaim is lenni.

Kérlek segitsetek!!Csak normális válaszokat szeretnék a többiek hadjanak :( !



2015. aug. 10. 13:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Amíg zaklatott az elméd, és nem tudod kordában tartani az érzelmeidet, addig ez így fog maradni. Ez egyfajta túlérzékenység érzelmileg. Ha az érzelmeidet be tudod szabályozni, hogy ne uralkodjanak a gondolataidon, akkor ez az állapot irányítható szintre ülepszik.
2015. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

érzelmileg teljesen stabil vagyok (szerintem) a testem egészséges rengeteg barátom van,naponta elmegyek velük túrázni,úszni vagy biciklizni,mikor haza érek akkor is az anyukám egy angyal :)

csak ezek az események aggasztanak...ha ez nem lenne akkor tokeletes eletem lenne...csak kellene egy apa

2015. aug. 10. 13:45
 3/22 anonim ***** válasza:
Az érzelmileg stabil esetedben nem azt jelenti, hogy átlagos érzelemvilággal rendelkezel e. Hanem hogy tudatosan tudod e az érzelmeidet irányítani. Ha nem tudod, az természetes, ezzel általában az emberek nem vesződnek. Átélik az érzelmeiket, és kész. Viszont az intuitív én, ami álmokban, megérzésekben tör felszínre, az érzelmeken át működik, ezért is alvás közben látod a különös dolgokat. Akkor az érzelmeid szabadabb teret kapnak.
2015. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Mert a tisztánlátás , médiumi képességek , telepátia , s ehhez hasonlók nem léteznek , miért is ugye ?
2015. aug. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Megoldást javasoltam, nem valaminek a létét bizonyítottam, vagy tagadtam. A kérdezőt az események zavarják. Nem azt kérdezte, hogy miként fejlessze, vagy kategorizálja a jelenséget, hanem hogy hogyan oldhatná meg a problémáját.
2015. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem könnyebb megoldást találni valamire úgy hogy ismeri a problémát ? Ezeket csak elfojtani tudja
2015. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A megismerés kiélezné a természetes készségeit. Emellett ha nem érdekli, nem is szabad erőltetni. Ha a hatásmechanizmust megérti,amin keresztül tapasztal, és megtanulja irányítani, akkor szabadulhat a jelenségek nagy részétől anélkül, hogy maga a képesség tovább fejlődne.
2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem emlékszik , két dologra enged engem következtetni de azt inkább hagyom
2015. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A következtetéssel nem sokra megy, ha elmondod, ha nem. Problémája van, megoldást kért. A találgatásainkkal, és feltételezéseinkkel nincs kisegítve.
2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
A Te tanácsod sem megoldás írj privátot
2015. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!