Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most szellemet láttam, vagy...

Most szellemet láttam, vagy csak az alváshiány volt?

Figyelt kérdés
Éjjeli műszakban dolgozom így csak nappal tudok aludni,de ma közbe jött valami és a szüleimmel ki kellet mennem a vidéki házunkba hogy elhozzunk valamit.A nagyszüleim már évekkel ezelőtt meghaltak és a ház üresen áll.Láttam hogy a fürdőben volt egy nő(ilyen félig átlátszó ablak van,tisztán kivehető volt az árnyéka),de nem foglalkoztam vele mivel azt hittem anyum az.Mentem át a másik szobába és megláttam hogy ott van.Gyorsan visszamentem a fürdőhöz,de az üres volt.Szellemet láttam,vagy csak az alváshiány miatt képzeltem be(26 órája voltam ébren)?
2015. aug. 16. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi alváshiánytól még szerintem nem képzelődik az ember.Meg is enné a fene, milyen sokan 24 óráznak!
2015. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Alváshiány, mivel szellemek nem léteznek.
2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Honnan ismernél fel egy szellemet, ha azt sem tudod hogy néz ki (és még sosem láttál)? Ennyi erővel lehetett volna a kukutyini kalászember is.
2015. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztán láttam valaki a házunk fürdőjében ahol nem volt senki más rajtunk kívül és nem mi voltunk bent.Nem láttam még szellemet és nem ismerem fel őket,de ha te tudod hogy EGYEDÜL vagy otthon ész látsz a fürdőszobádban valakit akkor nyilván nem a kukutyini kalászemberre fogsz legelőre gyanakodni.
2015. aug. 16. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos van, aki a Azt valahogy jobban elhiszik, mint a szellemet, mert szerintük az nem létezik.kukutyini kalászemberre gyanakszik.Még esetleg betörő.
2015. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Úram atyám 26óra?

Ezek után tuti alváshiány!!!

Aludni kéne kicsit és jobb lesz

2015. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig hamis elalvásod volt! Nekem is ugyanez volt, nagyapámmal még régen!
2015. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Legoman ***** válasza:

Szerintem se láttál szellemet.

Bár, ha sokszor látod még a napokban, még akkor is, ha kipihented magad, akkor már figyelni kell rá.

2015. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!