Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek bukott...

Szerintetek léteznek bukott angyalok?

Figyelt kérdés
Csak mert valami ilyesmit olvastam a Bibliában ugyanis én vallásos vagyok de azért érdekel a téma.

2015. szept. 9. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
nem hinném. alapból nem hiszek az angyalokban, magasabb létformába maximum.
2015. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem. De visszakérdeznék:

Léteznek bukott Istenek?


https://www.youtube.com/watch?v=Gt9525-wUMk

2015. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Agent J ***** válasza:
A vallásod szerint léteznek. Miért érdekel, hogy mi mit hiszünk?
2015. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az otthonukba."angyalkázósoktól" nagy ezofanoktól kérdezd meg a nevüket, velük állnak kapcsolatba és őket invitálgatják. Én arra nem veszem a fáradságot hogy megjegyezzem a nevüket, mert az egész kuka és szemét, amit kapnak azoktól a bukott angyaloktól.
2015. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abban az értelemben véve, ahogy a Bibliában szólnak róluk, nem. Az igazság az, hogy Jehova/Jahve/Seth maga is egy bukott angyal. Voltak ilyenek páran a földön akkoriban.


Az összes élő alakban megjelenő, emberi módra viselkedő (hiú, féltékeny, haragos) "isten", csak félisten lehet, a küldötteik, akiket a Biblia "angyaloknak" hív, közülük valók, nyilvánvalóan a hierarchiában alacsonyabban álló egyedek, akiket ezért kijelölt feladatokat teljesítenek, de az akkori emberek számára szintén mindenható, elérhetetlen lénynek tűntek.


Ha ma bármelyikünk odaállítana egy helikopterrel és zseblámpával, nyugodj meg, minket is Istennek néznének. Jehova legtöbb "csodatétele" ma már megmagyarázható a tudomány által.


Sokan tévesen összekeverik ezeket a szintén teremtett lényeket az igaz Istennel, a szeretet Istenével, akiről Jézus is beszélt.


Nagyon úgy néz ki, hogy ezeknek a "bukott angyaloknak" részük van az emberi faj megalkotásában.


Ez mind mind benne van a Bibliában, csak hát az látja meg az igazságot "akinek van szeme a látásra"...

2015. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!