Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egy halott gonosz ember...

Ha egy halott gonosz ember lelkét megidézem akkor megszállhat engem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A lélek és a kísértet nem azonosak. A kísértet önmagában nem a halott személy, csak egy hátramaradt része, amolyan foszlány. Rendelkezhet önállósággal, és némi öntudattal is, de a lélek nem igazán lesz benne. És mivel benned ott van a lélek, plusz élsz, erősebb vagy, és tudsz óvintézkedéseket tenni, így csak akkor "száll meg", ha te magad kényszeríted be a testedbe.Ugyanakkor aki erre képes, az nem olyan ostoba, hogy meg is tegye.
2015. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Se lélek, se szellem nem létezik, úgy hogy nincs túl sok félnivalód.
2015. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Agent J ***** válasza:
0%
A szellemek, csak olyan testet tudnak birtokba venni, aminek nincs lelke.
2015. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Agent J ***** válasza:
12%
A démonokkalkell vigyázni, ugyanis ők szeretik a zabpelyhet és az ártatlan lelkeket.
2015. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Triss XD válasza:
Én nm nagyon értek eeehez, de szerintem ha egy halottat idézel meg annak már nincs lelke vagyis szellem, de ajánlok neked egy sorozatot:Supernatural magyarul Odaát abban elvileg meg szálhat de ha egy sóból szórt kör közepébe állsz akkor nem.
2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!