Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Már olyan mint egy hulla, de...

Már olyan mint egy hulla, de mégis él. Mi Fenet az oka, bővebben lent?

Figyelt kérdés
92 éves. Egész életébe hitetlen és igazán gonosz volt és tele van most is gyülölettel. A fekete macskák megszálottja. Mi lehe az oka hogy még mindig ilyen és él.

2015. jún. 10. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó genetika. Amúgy meg Te is 92 éves vagy, hogy ismered az egész életét? Talán azért gonosz veled, mert azt mondod rá, hogy gonosz? Talán azért gyűlöl, mert te is gyűlölöd őt?


Sok idős nő kedveli a macskákat, lehet neki éppen csak fekete szaporulat jutott.

2015. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy szinte mindenki ismeri a faluban. Nem kívánok neki rosszat, de me lehetsz felőlle nyugodva hogy borzalmas a természet fiatal kora óta. Nagymamám a cselédje volt és borzalmasan rosszindulatú egy asszony
2015. jún. 10. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy "gonosz" , még élhet nem? Kérd meg, hogy meséljen neked a fiatalkoráról.
2015. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő sem él örökké. A biológia és fizika törvénye is úgy diktálja,hogy egyszer mindenkinek el kell mennie. Talán az egészséges ,kiegyensúlyozott életmódnak is köszönheti a megélt 92 évét.

A tudósok nem tudnak valami sokat arról,hogy minek köszönhető az,hogy némelyik ember akár a 110. életévét is megéli (volt már erre példa). Tanácsaik pedig ahhoz,hogy elérjük mi is ezt a meglehetősen idős kort embertől-emberre eltérő. Szóval nem lehet tudni.

Mindenesetre,ne ítélj elsőre. Nem tudhatod a múltját,nem tudhatod,miből fakad a rosszindulata. Az is meglehet,félreismered. Az amolyan "falubeli pletykáknak" pedig nem kell egyből bedőlni. A fekete macskákról pedig csak annyit,hogy "ízlések és pofonok". Lehet,neki a fekete macskák tetszenek,míg másnak a vörösek. Ennek se kell tulajdonképpen semmilyen jelentőséget tudni. Ne légy babonás,nem boszorkány ;) !

2015. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom ugyanez a kategória! Már nincs ereje, de amíg volt, állandóan keverte a sz*rt. Az utóbbi 10 évben nagyon depressziós lett, de próbálta élni a megszokott életét, ami persze nem megy. Nekem ezoteriával foglalkozó ismerősöm azt mondta, mikor felhoztam ezt a témát, hogy az ilyen emberek azért élnek sokáig, hogy legyen lehetőségük jóvátenni büneiket. Persze ilyen idős korban már nem tudnak változni, ezért a depresszió, sok betegség, stb. Keserűen fognak meghalni, majd talán a következő életben...
2015. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet abban valami, hogy a rosszindulatú gonoszkodó, indulatos emberek sokáig élnek. Azért lehet, mert ők kiadják magukból mindazt a mocskot, amit a többi embertől kapnak. Mert általában az emberek között súrlódások vannak, látod, lehet hogy jónak tartod magadat de kibeszéled az öreget, na lehet, hogy ő fiatal koráig is már annyi nincs jobb szó rá, sz*rt volt kénytelen nyelni a többi embertől, hogy megutálta őket és ellenségesen bánik velük. De ő kiadta egész életében magából a mérget, az indulatokat, nem tartotta vissza álkedvességgel, mint egyesek. Olyat is ismerek, aki kedves jóindulatú rendes volt, pedig sokat bántották az emberek és korán meg is halt.
2015. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulajdonítanék ennek jelentőséget. A fekete macskák pedig valójában csodálatos lények, én sem akartam fekete macskát sosem, aztán úgy hozta az élet hogy a többi helyett, amik megtetszettek, egy fekete mentett cica került hozzám. Azóta rajongok értük, különlegesen bolondos személyiségük van, még a többi macskához képest is. Nem mellesleg gyönyörű. :)
2015. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:

Szerintem mindenki a legjobb tudása szerint éli az életét. Ha valaki negatívan látja és éli meg a dolgokat, az életét, akkor neki jelenleg ez a legjobb tudása. Ha ebben az életben nem teljesíti az életfeladatát, majd akkor valamelyik következőben.

Az, hogy valaki hosszú életű, szerintem nincs azzal kapcsolatban, hogy valaki jó vagy rossz ember. Mindkettő közül halnak korán is és későn is.

A macskának szerintem nincs jelentősége.

2015. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szívós öregekkel... mert azok majdnem félistenek!
2015. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem pazarolta el az energiáját (stressz, drogok, túl sok kávé, túlhajtott melózás, stb.).
2015. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!