Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete csuklyás alak mi lehet?

Gordonett kérdése:

Fekete csuklyás alak mi lehet?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz az ilyen dolgokban az ne is írjon mert kritizalo válaszokra nem vagyok kivancsi.koszonom! Kb 6 eve tortent hogy mentem haza biciklivel.mar sotet volt.az ut szélén észrevettem 2 alakot, fekete földig ero kabatban voltak csuklyaval a fejükön.megfordult a fejemben hogy ugyan kik lehetnek ezek de ki kerültem oket es eltekertem mellettük.mikor a házhoz ertem leszálltam megfordultam es hatraneztem hatha jon autó.ekkor ott allt az egyik csuklyás kb 3-4 méterre tolem.neztem es ő csak allt.a csuklya alatt arcot nem lattam csak sötétséget.majd raneztem a kapura hogy majd elindulnak majd vissza, ami kb 2 másodperc volt es az alaknak nyoma veszett.mintha a fold nyelte volna el.azota erdekel ez hogy ugyan mit láthattam mert egy ember nem tud eltűnni 2 másodperc alatt.ott nem is lett volna hova.a másik meg az h nagyon kellett volna futnia hogy utolerjen mikor biciklivel elmentem mellettük.meg hozzátenném hogy nem voltam alkohol sem drog hatasa alatt.teljesen ep az elmem es állapotos voltam.
2015. szept. 17. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jimi Hendrix Foxy Lady című száma max hangerőn kiírtja az összes fekete alakot, bízz bennem! :D
2015. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Hát...


1. Legvalószínűbb, hogy képzelődtél. Éjszaka volt, és ilyenkor egy fa árnyékát vagy bármit nézhetsz embernek. Ilyenkor sokkal aktívabb a mintakereső reflex, mint nappal. Tudod, ez az ösztön, ami még az esőerdőkben élő emberelődöktől maradt ránk, hogy próbáljuk kiszúrni a fák között rejtőző nagymacskát.

Na, ez az ösztön felelős azért, pl. hogy észrevesszük Jézus arcát a pirítosón, alakokat látunk a felhőkben vagy esetedben egy tereptárgyat embernek nézel.

Két másodperc alatt meg bármit láthatsz a szemed sarkából, az agyad ilyenkor az üres teret próbálja kitölteni.

És nyugi, teljesen normális folyamata ez az agyadnak.:) Nem vagy elmebajos.

2015. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

2. Tényleg szellemek követtek, de ez nagyon Occam borotvája. Tehát hogy ha patadobogást hallasz, akkor lovat hallasz, de van rá esély, hogy zebra is.

Van rá lehetőség, hogy azt láttál. De mennyi az esély, hogy zebrával akadsz össze a környéketeken?

2015. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Agent J ***** válasza:
Érted jöttek, menekülj!!!
2015. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán szerzetes.Én is láttam egyszer hasonlót, barna csuhában.
2015. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fejnélküli szerzetesek voltak azok! Jöttek új "híveket" gyűjteni
2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mokyu! ***** válasza:
Az éjjanya gyermekei voltak , a fekete kéz , akik sitist szolgàljàk
2015. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos Gorgoroth koncertre mentek és azért tüntek el gyorsan mert észrevették hogy késésben vannak.
2015. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármilyen lény felvehet ilyen alakot
2015. szept. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Agent J hogy értetted ezt ? :)
2015. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!