Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete csuklyás alak mi lehet?

Gordonett kérdése:

Fekete csuklyás alak mi lehet?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz az ilyen dolgokban az ne is írjon mert kritizalo válaszokra nem vagyok kivancsi.koszonom! Kb 6 eve tortent hogy mentem haza biciklivel.mar sotet volt.az ut szélén észrevettem 2 alakot, fekete földig ero kabatban voltak csuklyaval a fejükön.megfordult a fejemben hogy ugyan kik lehetnek ezek de ki kerültem oket es eltekertem mellettük.mikor a házhoz ertem leszálltam megfordultam es hatraneztem hatha jon autó.ekkor ott allt az egyik csuklyás kb 3-4 méterre tolem.neztem es ő csak allt.a csuklya alatt arcot nem lattam csak sötétséget.majd raneztem a kapura hogy majd elindulnak majd vissza, ami kb 2 másodperc volt es az alaknak nyoma veszett.mintha a fold nyelte volna el.azota erdekel ez hogy ugyan mit láthattam mert egy ember nem tud eltűnni 2 másodperc alatt.ott nem is lett volna hova.a másik meg az h nagyon kellett volna futnia hogy utolerjen mikor biciklivel elmentem mellettük.meg hozzátenném hogy nem voltam alkohol sem drog hatasa alatt.teljesen ep az elmem es állapotos voltam.
2015. szept. 17. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem kell be fossni csak jelmezbálba mentek.
2015. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Robin Hood
2015. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!