Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kötődik az Anjou-...

Hogyan kötődik az Anjou- (vagy Bourbon-) liliom jelképe a vámpírokhoz?

Figyelt kérdés
És mit jelent pontosan ez a szimbólum?

2015. szept. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Az úgy volt, hogy Edward Cullen lenyúlta Nagy Károly nőjét és felvitte 50Cent lakására megrakni a muffot. Fiddy hazajött, meglátta Cullent az ágyban, berágott, mint a huzat, már nyút' vóna' a bézbóz ütőér, amikor Cullen kiugrott az ablackon, mint Tobey Maguire a Spéderman1-be. Erre 50 másnap átment a nője lakására, s szarrá vert mindent, mert ugye azt hitte, hogy az ő csaját töcskölték meg. Miután szétvert mindent, akkor hívta fel Nagy Károly és kiderült, hogy elbaxta. Ezért vett a fiának több millió dolláros mini Mercedes autót. Utána Cullen eljátszotta ezt Rihannával is, csak akkor csúnyább vége lett. A veréstől Rihanna arcán megjelent egy lila liliom, amit átvett Nagy Károly, mert tetszett neki. Konkrétan kivágta a hétfő reggeli Blikkből. The ENd.
2015. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Tanusítom, hogy #1 igazat mond, mert ott voltam.
2015. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél szebben én sem fogalmazhattam volna, ahogy az első.
2015. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mokyu! ***** válasza:
Akár hányszor hallom ezt a storyt mindig elérzékenyülök rajta a legszebb történet a világon
2015. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!