Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett a lakásunkban?

Szellem lehetett a lakásunkban?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztünk el a régi lakásunkból. A ház amiben volt már elég régi. 13 évig laktunk ott de az számomra egy pokol volt! 7 éves voltam mikor odaköltöztünk. Már akkor sem éreztem jól magam ott, egyszer éjjel mikor felébredtem láttam egy sötét alakot az ágyam végében. Ott kezdődött minden! Akárhányszor egyedül kellett otthon lennem főleg este, iszonyatosan féltem. Éreztem hogy nem vagyok egyedül!!

Pár év múlva durvább lett a helyzet. Lett egy kutyusunk, furcsán viselkedett morgott ugatott a semmibe, látni lehetett rajta hogy fél. Volt olyan hogy megmozdult a függöny se fűtés nem volt se ablak nyitva. Egyszerűen érezni lehetett a gonosz jelenlétét!Padlórecsegést lehetett hallani a másik szobából. Pedig senki nem volt ott még a kutya is mellettem volt. Unokatesóm egyik hajnalban mikor belenézett az előszobai tükörbe látott benne maga mellett egy idős nénit. Anyukám ágya mellett is állt egyszer egy fekete alak azonnal el is menekült otthonról. Fura hangok, tárgyak mozdultak el, hideg érzet. Engem meg állandó rémálmok gyötörtek, azt álmodtam bennük hogy szellemek vannak a lakásban!! Sírva vagy kiabálva ébredtem vagy úgy keltett fel valaki!

Felállt a szőr az ember hátán abban a lakásban érezted hogy valaki figyel téged!! Hálaistennek sikerült eladni a lakást. Egy család vette meg akik megjegyzem szintén nem szeretnek ott lakni. A tükröt amiben az öreg nőt látta unokatesóm a mi elöttünk lakók ott hagyták, vajon miért..! Nálunk költözés közben összetört. Azóta hogy elköltöztünk megszűntek a rémálmaim. Ebben a házban ahol most lakunk jól érzem magamat nem érzek semmi rosszat!



2015. okt. 15. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szellem , amikor azt írtad recsegett a parketta arra gondoltam portelgeist , de mivel nem ment el ( a portelgeist egy kopogó szellem , de soha nem maradnak egy helyen mindig tovább állnak) szóval amiért ott marad gondolom a házhoz volt kötve, lehet hogy az idős hölgy régen ott lakott vagy valamilyen módon kötődött a házhoz, és amikor meghalt nem engedte el azt a helyet ezért ott maradt. Szerintem ártó szellem volt, azzal hogy féltél tőle energiát és erőt adtál neki amitől egyre erősebb lett ezért durvult el azután minden hogy láttad az ágyad végében.A végére annyira megerősödött a félelmeitekből , hogy kedvére megmutathatta magát és gyötörhetett rémálmokkal
2015. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy rohadt démon volt
2015. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fel kellett volna szenteltetni a helyet. Előbb is elmehettetek volna onnan. A szuleid nem tapasztaltak semmit?
2015. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, mert a halott nénik gonosz szellemként kísértenek régi házakban... túl élénk a fantáziád vagy túl sok hülye filmet nézel, rémtörténeteket olvasol. Aztán már bebeszéled gyerekkorod óta magadnak hogy szellemek lakják a házat, persze hogy elhiszed. Ideje felnőni és ép ésszel gondolkodni.
2015. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
PER SIGNUM CRUCIS DE INIMICIS NOSTRIS LIBERA NOS OMNIPOTENS DEUS: PATER ET FILIUS ET SPIRITUS SANCTUS. Amen - tuti siker a dögök ellen
2015. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Anyukám de azt le is írtam hogy látott egy sötét alakot az ágya mellett aztán el is menekült otthonról!
2015. okt. 15. 12:38
 7/7 Legoman ***** válasza:

Az olyan lény, amely más félelméből táplálkozik az nem szellem, hanem lidérc.

Szerintem nálad is ez lehetett, hisz neki jó táplálékforrás voltál azáltal, hogy féltél.

A félelmed tartotta ott, és az, hogy foglalkoztál vele. Lehet nem is egy volt ott, de ezt nem tudom így biztosra.

2015. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!