Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezt mivel tudnátok megmagyaráz...

Ezt mivel tudnátok megmagyarázni? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Régen történt, ovis koromban. Egyik éjszaka felébredtem, és ott állt az ágyam mellett valami, vagy valaki. Kicsi, tömzsi alakja volt. Nagyon megijedtem, hajnalig a takaróm alatt voltam, lélegezni alig mertem, aztán valahogy csak elaludtam. Közben többször is megnéztem, hogy ott van-e még, és ott volt. Nem volt teljesen sötét, mert az utca lámpája kicsit bevilágított, és ki lehetett venni a körvonalát. Teljesen emberszerűnek tűnt, aztán reggel, mikor felébredtem eltűnt. Arra is emlékszem, hogy napközben megkérdeztem anyukámat, hogy éjszaka volt-e bent nálam, de ő nemmel válaszolt.

2015. okt. 22. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Valami házi manó vagy vándor kobold lehetett.
2015. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

1.Árnyék, ami az éjszakai fényviszonyok miatt volt csak este látható.

2.Valami tárgyat láttál,pl az ablakba akasztott ruha, stb, ami nappali fényben másnak tűnt.

3.Legvégső esetben lehetett valami jelenség, ami bizonyára nem volt rossz szándékú hisz nem bántott.Talán elhunyt rokon látogatott meg.

2015. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha van kedved megkeresheted nekem, hogy mi ez a zene.

https://www.youtube.com/watch?v=dWEiqR19jq8

A videó egyébként is a témába illik.

2015. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Beírtam a keresőben azt, hogy "kicsi, tömzsi, emberszerű", és ezt dobta ki> [link]

Mostmár megoldódott a rejtély. Kicsi, tömzsi gnóm volt, de nem is egy, hanem kettő. Ők voltak még fantomkép is készült róluk. :D

2015. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!