Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tv2-őn Győzike szellemidézése...

Tv2-őn Győzike szellemidézése valós lehet?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A tévében mindig igazat mondanak!444
2015. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyi a valóságtartalma?
2015. okt. 29. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha alaposabban szemügyre vetted volna.. talán te is észrevetted VOLNA, hogy ő mozgatta azt a szar kisasztalt. az egész egy nagy kamu.
2015. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Győzikével kapcsolatban még maga Győzike sem valós.

Nem tudom milyen műsorban, mikor, milyen szellemet idézett - de Te józan paraszti ésszel elhiszed? Még ha hiszel is a szellemidézésben, akkor sem gyanús, hogy az nem 10 tagú stáb és kamerák, spotlámpák előtt fog egy tudatlan pojáca közvetítésével megvalósulni?

Mert ha te elhiszed, akkor revideálom az álláspontomat, és elismerem, hogy Győzikékre szükség van. :-(

2015. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 homo ludensz ***** válasza:

Megnéztem itt a neten a feltett videót. A meglepetésük eléggé őszintének tűnt, Győzikéé is meg Hajdú Péteré is.

Ez az írózsámolyos módszer nem egy különlegesség csak talán kevésbé ismert mint táblás.

Az hogy ott a stáb is azt csak azt erősíti hogy valami történt amit a videó tanúsít.

Az írózsámoly egy eszköz(én is csináltam magamnak) az pedig hogy aki használja kérdéseket tesz fel és jó esetben választ is kap.Azon a "frekvencián" 2-3 kívülálló vagy 33 nézelődhet kedvére. Akkor lenne probléma ha azt erőltetnék hogy materializálódjon és úgy jelenjen meg a megkérdezett vagy megidézett. A kamera minden felvesz és tárgyilagos.

2015. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy nem is az anyja volt csak egy gonosz entitás?!
2015. okt. 30. 08:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Buksi volt e .
2015. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is most néztem meg kíváncsiságból, szerintem Hajdú nem kamuzott, és Győző sem. Azt hogy pontosan mi, ki "válaszolt" nem tudni, de nem kamuztak az azért kijelenthető.
2015. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Oké, a tanulság: szükség van Győzikékre... :-(
2015. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi a véleményetek győzikéről, hanem, hogy igaz lehet e
2015. okt. 30. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!