Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Hogyan öltözzek be "Győzikének"?

Hogyan öltözzek be "Győzikének"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Gólyaavatóra minenkinek kötelező beöltöznie annak amit "kiszabtak" rá. Én a Győzikét húztam, sajnos nincs kifogás ellene.Hogy lehet jól beöltözni rá?

Az a baj ,hogy nincs ilyen zebra mintázatú cuccom..

Valakinek valami jó ötlete?

Köszönöm előre is a válazsokat!:)



2015. okt. 9. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a honlapját, ott találsz ötleteket.
2015. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami zebracsíkos cuccot vegyél fel, meg smukkot, sokat.
2015. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú orrú cipő, fehér zakó, kend be az egész arcod barnára! (Pl sötét alapozóval)

Majd írd meg mi lett! :'D

2015. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi az h kötelező? ráadásul egy ilyen alpári dolog?miféle iskola miféle tanárok ezek? Tudod mikor tennék ilyet,,,.. Aztán bekaphatják h kötelező.
2015. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első három válaszolónak köszönöm szépen:)
2015. okt. 9. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én meg köszönöm a 4. válaszolónak hogy vannak még értelmes emberek akik felháborítónak tartják az ilyen kötelező dolgokat.

Gyűlölök minden ilyen "avatós" dolgot, akár a kopaszokat avatják a honvédségnél, akár az elsősöket a középiskolában, akár gólyákat, meg nem tudom még hányféle avatás van.

Aki szeretne ebben részt venni az vegyen, ha jó ötletnek tartja, lelke rajta.De ha olyat avatnak akarata ellenére, aki nem szeretné azt nagyon súlyosan büntetném, fizikai és lelki terrorral.

Avatás persze, kapnának olyan fa*t a szájukba, hogy rohannának amerre látnak :D

2015. okt. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amíg csak a kérdést olvastam, azt akartam válaszolni, hogy mindegy, mert értelmileg úgyis egy szinten van, aki ilyen jelmezbe akar bújni :( de olvasva a megjegyzésed csak azt mondom hogy részvétem! :(
2015. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dicsak buksit is vidd magadal!😆
2015. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja meg azt elfelejtettem hogy farsangra készülsz? Mert azert gólya avaton "közép iskolában" nen igazan szoktak kötelezővé tenni a gyozikenek való beoltozest.

Szerintem csak te akkarsz az lenni na de bem baj majd én leszek a bea asszonyod😆

2015. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 P. Hanni válasza:

Válasz: Ahogy kinéz.

Kérdés:Mi,vagy ki az a Győzike?

2015. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!