Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért akar a legtöbb ember...

Miért akar a legtöbb ember természet feletti lény lenni vagy különleges erővel bírni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 09:04
1 2 3 4
 1/31 Legoman ***** válasza:
100%

Mert felül akar emelkedni, kiakar tűnni a tömegből.

Valaki csak szórakozásból akarja.

Valakinek célja van vele.

stb.


Ezt az egyén válogatja.

2015. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem válaszoló írta, általában a természeten, és más embereken akarnak felülemelkedni. Vannak páran akik emellett önmagukon is felül akarnak emelkedni, saját gyengeségüket akarják hatalommal ellensúlyozni. Akik természetfeletti lények akarnak lenni, vagy különleges erőt akarnak maguknak azonban nem sok eséllyel indulnak, hogy bármit is elérjenek. Olyasmit, amire vágynak csak mélyreható tudással lehet elérni.
2015. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk, hogy segíthessenek észrevétlenül a Földnek a Galaxisnak vagy az Univerzumnak életben maradni és az Univerzum élővilágának a túlélésért.


Nem mindenki törekszik hatalomra.

Nem a hatalom a lényeg!

2015. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Legoman jól mondja legtöbbünk ki akar tűnni valamivel, amivel meg tudja különböztetni magát a többiektől. (Szerintem ezért is bohóckodnak legtöbben a tv-ben 15 perc hírnévért). Viszont úgy gondolom, hogy legtöbbször, aki valóban különbözik a többségtől az legszívesebben azt szeretné, hogy ne különbözzön másoktól. Nagyon sokszor, aki különleges egyedül érzi magát és ez magányt szül.
2015. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Ez a kitűnés nem olyan biztos. Engem mondjuk baromira érdekel a történelem és mondjuk ha választanom kellene, az időutazást választanám. Néha fognám magam, visszaugranék valemelyik korba/híres íróhoz/ épületeket néznék meg régi állapotukba...stb, körülnéznék és visszajönnék...és ennyi, nekem ez bőven elég lenne :D És nem akarnék kitűnni vele, egyedül utazgatnék (kisebb az esélye, hogy valami balul sül el)

Max. amit láttam lefesteném. De azt is saját szórakozásomra...ennyi :)

2015. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Missi_Key ***** válasza:

Nem hiném hogy ha valki hirtelen természetfelettivé válna, az elkezdené ezt reklámozni csak h kitűnhessen.

Kb kész öngyilkosság volna...hacsak nem valami hőskomplexusos bolond akinek úgyis mindegy

2015. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert erzik, hogy az EMBERI let tobbre hivatott, mint amerre a tarsadalom kondicional minket. Az okori tarsadalmakban - furcsamod - 100%-osan tamogattak a spiritualis fejlodest. Egyiptomban, Mezopotamiaban stb. de meg Atlantiszban is. Aki eli, tudja, hogy mindannyian rendelkezunk termeszetfelettinek minositett kepessegekkel (amiben egyebkent semmi termeszetfeletti nincs, csak elfelejtettuk, hogy kik vagyunk).
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az ember technikailag sokkal fejlettebb, mint szellemi, vagy kulturális szinten, és ez nem tesz túl jót a szellemi életének. Ezért alakulhattak ki az olyan önpusztító társadalmi rendszerek, mint a materializmus, és a technológiába vetett feltétlen bizalom. Aki természetfölötti erőre, vagy életre vágyik, az megeshet, hogy csak hatalommániás, különleges akar lenni. De az is lehet, hogy többet akar annál, mint amit a szellemileg sivár világ biztosíthat.
2015. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
És ti gondolkodtatok már ilyenen ?
2015. nov. 1. 16:37
 10/31 anonim ***** válasza:
Gondolni szerintem mindenki gondol rá, aki ezotériával, mágiával, vagy okkultizmussal foglalkozik, de aki ezeket komolyan veszi, az nem születési előjogot, vagy szerencsésen elnyert ajándékot akar, hanem megtanulni, megérteni, és úgy használni a képességeit.
2015. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!