Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tulajdonképpen a szellemeket...

Tulajdonképpen a szellemeket miért csak a kamerák, fényképezőgépek tudják rögzíteni?

Figyelt kérdés

Az emberi szem miért nem látja őket?


Arról nem is beszélve, hogy a szellemfotók/videók mindig a leggagyibb minőségűek.



2015. nov. 17. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert az emberi szemre nehezebb rávágni képszerkesztővel.
2015. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2015. nov. 17. 21:49
 3/10 Legoman ***** válasza:

Az emberi szem is látja őket, de az elől könnyebben előled könnyebben eltudnak bújni, míg ha egy kamerát elrejtesz valahova, akkor azt nem fogja észrevenni, de ha észreveszi, és nem akarja, hogy meglásd, akkor a kamera se fogja mutatni.


Nagyon sok szerkesztett kép van, az tény is való.

2015. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Sem a kamerák, sem az emberi szem nem látja őket. Némelyik okozhat elektromos interferenciát, amit talán tud rögzíteni a kamera. Az ilyen entitásokat a "belső látásoddal" érzékeled, ami nem a szemed, de valahogy információvá kell alakítani a tapasztalatot, ezért beszélünk látásról.
2015. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az EVP jelenséget sem érzékeled, vagy a mágneses tér változását.
2015. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy az ilyen felvételek a médiában vagy az interneten kötnek ki szándékosan, ami egy figyelemfelhívás valamire, amivel szerepelni lehet. Ha azt mondom, hogy "szellemet láttam" simán bolondnak néznek, de ha csinálok egy gagyi felvételt lesz az a hülye, aki hinni is fog nekem, de az is megesik, hogy én vagyok az a hülye, aki hisz a saját hülyeségeinek.
2015. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valszeg mert őket nem szemmel lehet látni hiányzik valami 6. érzékszervünk hozzájuk
2015. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem hinném, hogy láthattál, illetve láthattunk volna olyan fotókat vagy filmfelvételeket, amik valóban olyan entitást rögzítettek volna, amit mi szellemnek hívunk.


Nem zárnám ki 100 %-ban, hogy ez elvileg lehetséges lenne, de amiket a neten láthatunk keringeni, azok többségében eléggé nyilvánvaló módon ügyes vagy kevésbé ügyes hamisítványok, sokszor le is írják azok, akiknek egy laikusnál több lövésük van a fotózáshoz/filmezéshez, hogy milyen technikával érték el azt a hatást.


Az embereknek az a kis töredéke pedig, aki valamilyen mértékig, valamilyen formában képes érzékelni ilyen lényeket, nem a fizikai szemével látja őket, mint ahogy egy bizonyos életkorig a gyerekek egy része sem.

2015. nov. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lucifer, ez jó! :))) 1. válaszOD.
2015. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is erzekeltem mar ilyet, de azt az erzest nem kivanom senkinek sem. Nagyon felelmetes, inkabb jobb ha nem tudok rola meg ha vannak is...
2015. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!