Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az emberek miért itélik el...

Az emberek miért itélik el azokat a személyeket akik hisznek a szellemekben és a túlvilági életben?

Figyelt kérdés
én pl hiszek

2015. nov. 19. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Ha valakit elítélek az a beteg, gonosz lelke miatt van. Már nem szánalmat, hanem undort érzek.
2015. nov. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem elítélem, csak sajnálom őket. Mert a szellemek és a túlvilági lét mellett sok más csacsiságot is simán benyalnak.
2015. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket, de megvan a véleményem róluk. Inkább azt a sok marhát ítélem el aki terjeszti a hülyeséget, és átvágja a hiszékeny embereket.
2015. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember alaptermészete az ítélkezés. Elítéled aki mást gondol, mást érez, mást hisz, más a színe, az anyanyelve, a szokásai, mint neked. Ez az emberi önigazolás része. Ha elfogadod hogy nem csak neked van igazad, hanem esetleg más gondolkodás is legitim, mint amilyen a tiéd, az megkérdőjelezi, hogy amit tudsz, vagy hiszel, az igaz e. Az ember képtelen hosszú ideig bizonytalanságban létezni, úgyhogy ítéletbe menekül, és így stabilizálja magát.
2015. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
tudománytalan ilyen dolgokban hinni
2015. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyikkel sincs semmi bajom. Elfogadom mindkét fél álláspontját, bármilyen témában.
2015. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el, de nem értek ezzel egyet. Úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan a maga oka, amiért hinni kezdtünk valamiben. Ennek több oka van, mint például: magunk túlbecsülése és valaminek a nem elfogadása + félreértése.
2015. nov. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"tudománytalan ilyen dolgokban hinni"


Tudománytalan dolog tagadni. Lehet van valami amire nem tudjuk a magyarázatot. Volt idő amikor bizonyos helyeken a villámot meg az esöt is úgy gondolták hogy túlvilági lények irányítják. Majd találtak tudományos magyarázatot.

2015. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is hiszek de pl.a húgom nem "hisz bennük"de rohattul fél tőlük és amiért én hiszek meg elitél de közben ő is hisz bennük annak ellenére hogy azt mondja nem,mert érződik rajta hogy halálosan fél tőlük.Szóval valamien szinten mindenki hisz bennük csak aki azt mondja hogy nem,az azért mondja mert fél tőlük.
2015. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!