Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik nem hisznek a szellemekbe...

Akik nem hisznek a szellemekben azok is beismerik, hogy attol, hogy ok nem hisznek bennuk van ra esely hogy leteznek? Akar mekkora is legyen az az esely.1% vagy 0.1%.

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat varok. Vagyunk annyir kulturaltak szerintem hogy ne csak szidas meg vita legyen a valaszokban.

2015. júl. 9. 12:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy léteznek de a valószínűség számítást itt alkalmatlan értelmezni.
2015. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Ez egyebkent olyan mint a lotto . Kitoltod feladod a szelvenyt. De nem hiszel benne hogy nyerni fogsz. Aztan bumm megnyered.

2015. júl. 9. 12:47
 3/38 Duenna ***** válasza:
Én nem láttam még szellemet, nem is tapasztaltam, de tudok róluk annyit, hogy léteznek.
2015. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
0.1% a 100-ból hogy a fiad felépül az autó balesetből mondaná az orvos, vagy, 0.1% a 100-ból hogy ha ide bemászol akkor élve jössz ki mondaná egy mérnök.. Na dereng valami? Amúgy én mindennap hallom őket sőt érzem is mikor fingok!
2015. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

A lottóban tudjuk, hogy lehet nyerni. Hiába kicsi a valószínűsége.

A világon az élet sem azért jött létre mert kicsi volt a valószínűsége, hanem mert adott lett valamitől a környezet. De a világot tapasztaljuk. Élet lehet máshol, de nem valószínűség kérdése.

2015. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Amúgy a 0.1% hogy felépül valaki azt jelenti, hogy pl. 1000 emberből 1 felszokott, tehát nem csak rajtunk múlik a gyógyulás. Nem azt, hogy a halott egészséges lesz.
2015. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Hmm. Neked 1% nem esely ertem... Nos autobaleset.. Te nem hinnel abban az 1% ha a fiadrol lenne szo..dehogynem..sot csak abba kapaszkodnal! Ezek szerint valoszinu szamotokra hogy nincsenek de azert minimalis eselyt latok ra.
2015. júl. 9. 13:00
 8/38 anonim ***** válasza:
17%
Meg mi az a szellem gyerekek? Ha én pl úgy halok meg vagy úgy születtem h down-kór-os vagy szellemi fogyatékos vagyok akkor a szellemem is az lesz nem!? luciferr a lottó egy baromság, és az élet meg 0.1% miatt jött létre, max az emberiség számára! Sok minden passzolt akkor, és sok sok évmilliárd telet el, mire kifejlődött az ember aki minden szarban hisz! Csak élni felejt el, létezik e szellem??? huhu nem mind1 ember? Ők nem keresnek majd ha elpatkolsz amit nem kerülhetsz el akkor megtod! :)
2015. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Az ilyen valaszokat olyan adja aki fel attol amit nem ismer...
2015. júl. 9. 13:08
 10/38 anonim ***** válasza:
17%

a szellemekben a lebegő lepedőket érted a padláson?

a Casper típusú szabad szemmel látható falon átmenő valami? mert ezekben nem hiszek és nem ismerem el hogy bármekkora esély is lenne ezeknek a létezésére nincs ilyen és kész nem esély kérdése

ha valami másik dimenzióban lézető tudatra gondolsz amit a mi világunkból nem lehet érzékelni.. na azokban sem hiszek :) viszont itt elfogadom hogy akár létezhetnek is hisz nem tudjuk cáfolni, hasonlóan a földönkívüliekhez is azokban sem hiszek de elfogadom hogy akkora az univerzum hogy valószínű sose fogjuk tudni kizárni a létezésüket

2015. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!