Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek leteznek vámpírok?

Szerintetek leteznek vámpírok?

Figyelt kérdés

Csak jo valaszokat kerek a hulyek hanyagoljanak!!

NA szoval mindent szeretnek tudni a vampirokrol hogy neznek ki?! Telleg örökké élnek?! Stb..



2015. nov. 21. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
szerinted létezik hétfejű sárkány?
2015. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia, én egy vámpírvadász vagyok, tudok róluk pár dolgot!

Kinézet alapján onnan tudod megállapítani hogy vámpír-e, hogy délelőtt nagyon ráncosak és fehér a szemük, ezért nem nagyon mennek ilyenkor utcára. Délután, miután már hatott a Garnier bőrregeneráló kenőcs, esetleg kimerészkednek felmérni a terepet (nem igaz hogy bántja őket a napfény!). Délutánra már úgy néznek ki mint Edward. Elhagyatott utcákban vadásznak olyan hülyékre akik elhiszik hogy a vámpírok léteznek (mint te), ezért gyorsan megölik őket és elszívják a vérüket, nehogy elmondják bárkinek az igazságot. Miután este végeztek, denevérré változnak és hazarepülnek, majd 1 hétig alszanak a kofferjükben, majd ezután ismét ronda arccal ébrednek és kezdődik előről. A másik kérdés, hogy örökké élnek-e, a válasz nem, mert én levadászom őket. Ezért is nem látsz annyit, mert irtom őket százával. (szívesen)



Ja és bocs hogy nem sikerült elég kreatívra írni a kis sztorit, de így szombat "reggel" nem igazán vagyok a toppon :D

2015. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Missi_Key ***** válasza:
a vér a közös nevező....kövesd a vért..
2015. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere Szekszárdra, ha gondolod találkozhatunk.
2015. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Semmi sem él örökké. Minden múlandó, ember, szellem, minden létező dolog. Előbb, vagy utóbb minden úgy megváltozik, hogy megszűnik egy adott dolog lenni, azaz mondhatni meghal. Nincs mód arra, hogy valakinek a teste tökéletesen romolhatatlan legyen, főleg nem sötétségen, és vérből szerzett életen keresztül. Az ilyesmi gyorsabban rongálja a testet, és a szellemet, mint bármely más halhatatlanságra tett kísérlet. Emiatt sem létezhetnek a vámpírok. Persze sok más okból sem léteznek, de ezeket a legegyszerűbb röviden elmagyarázni.
2015. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ozmium42 ***** válasza:
Ezen a héten sem léteznek, kivéve a nagybátonyi egy fogú köpködő vámpír, de állítólag már ő is meghalt.
2015. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vámpírok nem léteznek, max mesékben, filmekben.

S.

2015. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Léteznek, Penge is megmondta.
2015. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kalanyos zsuzsanna válasza:
szerintem is leteznek es en hiszek kiskorom ota bennük :)
2016. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!