Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szerintetek Isten segítsége...

Ez szerintetek Isten segítsége lehetett?

Figyelt kérdés
Van egy dolog ami mindig nagyon idegesített, de nem tudtam ellene semmit se tenni, de szinte már csak azok a gondolatok voltak egész nap a fejemben. Sokat imádkoztam Istenhez, hogy segítsen. Már azt hittem hiába a sok ima, de aztán egyik nap, amikor feküdtem az ágyban, valami megfogta a fejemet és üvöltött mint aki azt akarná mondani, hogy: térjél már magadhoz ember, te ennél sokkal okosabb vagy, ha tovább folytatod megint eljövök! És eltűnt. Láttam is hogy mi volt. Nem igazán tudom leírni, hogy hogyan nézett ki, de egy nő volt, fekete haja volt, csúnya volt, és nagyon ordibált velem, de nem mondott semmit csak ordított, és ezzel mégis elmondott mindent. De a csúnya külső mögött éreztem, hogy ő jó, és azért van itt, és azért ordít mert segíteni akart. És ez az egész életemet megváltoztatta, azóta 100X boldogabb vagyok, és és olyan problémáim múltak el, amikről azt hittem életem végéig kínozni fognak. Lehet hogy hihetetlen ez az egész, és biztosra veszem, hogy sokan majd hülyét fognak csinálni belőlem, de láttam amit láttam, és hallottam amit hallottam.

2015. dec. 19. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
igen biztos, örülj mert ritka élmény xd
2015. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te már saját magadnak megválaszoltad a kérdést, csak pontot tegyél a végére, ne kérdezd többé.

Saját magadnak segítettél és gratulálok!

2015. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Isten sosem segít senkinek azt mondja "segíts magadon Isten is megsegít".
2015. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagymamám is mindig ezt mondta
2015. dec. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és köszi hogy nem akartok hülyét csinálni belőlem! :) a lényeg, hogy életem legnagyobb segítsége volt ami történt, és hálás vagyok annak a "valaminek".
2015. dec. 20. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem bocs, de gyanús hogy csúnyának és üvöltősnek láttad! Isten válasza mindig békével és szeretettel jár, abba nem fél bele csúnya és az ordítás sem!


Nem lehet hogy az imáid hatására ment el a csúnya és ordítós valami! És utána érezted a szeretetet, ami viszont nem tőle jött?

Hanem valószinüleg Istentől jött az imáid hatására?

Én így látnám!


Nemcsak Te vagy így ezekkel a dolgokkal! :-))) 4

2015. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy gyanús neked ez a történet, hiszen én sem nagyon hinném el ha valaki ezt nekem elmesélné. De honnan tudod biztosra, hogy Isten segítsége békésen jön? Nekem arra volt szükségem, hogy jól megrémüljek, ami meg is történt. És mint ahogyan írtam is, ha külsőleg nem is volt szép, sőt ronda volt, de éreztem, hogy jó belül, és szerintem ez számít. Pont azt kaptam amire szükségem volt, hogy boldog legyek. Amit sikerült elérni egy ordítással, és egy ronda de jó lénnyel. Hihetetlen tudom, nem is várom el, hogy bárki is elhiggye, de én komolyan tettem fel ezt a kérdést, és komolyan adtam hozzá a leírást. Mindenesetre köszönöm a választ.
2015. dec. 22. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 6.választ írtam.


Nem hitetlenségből írtam a válasz, vagy rosszindulatból, sajnos! túl sokáig foglalkoztam okkultizmussal!

Már egy jó ideje nem foglalkozom, Istenhez imádkozom!

Azért csak vigyázz ezekkel a dolgokkal!


Van egy olyan lehetőség, hogy lelkek megkülönböztetése.

Mivel imát és Istent említetted gondolom hogy vallásos vagy. Esetleg ha érdekelne a téma bővebben, ajánlok Neked egy könyvet szeretettel!


Címe: Legyen meg a Te akaratod!

A lelkek/szellemek megkülönböztetésének szabályai

Ford. Dr.Bruncsák István 2011.

2015. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak a sör adhat erőt és mindent lebíró akaratot
2015. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ez Isten volt. Velem is volt hasonló
2016. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!