Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek benne, hogy léteznek...

Hisztek benne, hogy léteznek démonok és angyalok, és hogy létezik menny és pokol?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 21:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2015. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%
666
2015. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
ezek szerintem tudatállapotok nem valós helyek
2015. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy milyen formában léteznek.
2015. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Missi_Key ***** válasza:
18%

vajon a démonok és angyalok hisznek az emberekben?

lehet hogy olyan rég el vannak zárva a mennyben és a pokolban, hogy már nem is emlékeznek erre a világra, és az hogy embereknek fizikai testük is van csak egy régi mítosz a számukra...

2015. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Ozmium42 ***** válasza:
35%
Nem.
2015. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
hát érdekes válaszok, de én csak azé érdeklődtem, hogy vajon ti mit gondoltok, mert mostanában néztem az Odaát c. sorozatott és kicsit elgondolkodtam ezen. :D :D
2015. dec. 24. 00:31
 8/27 Missi_Key ***** válasza:

odaát :) *high-five*

hányadik évadnál jársz?

2015. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

van a hit, meg van a tudás. Miután tudsz valamit, azt senki el nem veheti tőled. Amíg nem tudsz, addig a belső hangot kell figyelni. Mindig megadja a választ érzések formájában, csak lefordítani nem mindig könnyű, mert addig is pörög az agy és a hülyeséget beleviszi.


Én tudom, hogy vannak mert. Mert egyrészt felvilágosítottak róla hogy vannak, elhittem. Másrészt tapasztaltan, végső soron láttam is már.


Onnantól kezdve, hogy láttam és kommunikáltam vele tudom.

2015. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

+ menny és pokol abban a formában ahogy beetetik az embert nem létezik. Egyrészt magadnak teremtheted meg halál után. Kb úgy mint ahogy az álmokat is tudod irányítani. Eygszerűen azt hiszed, hogy oda kerülsz...


A másik értelmezése pedig a földi élet lehet, mert ez a pokol. A duális világ, amit a démonok irányítanak. Kell egy erő ami a kaikba húz, egy másik meg amit a forráshoz. Ide halsz le és mikor a tested leveszed, akkor születsz vissza.

2015. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!