Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha létezik túlvilág, paradicso...

Ha létezik túlvilág, paradicsom, vagy épp pokol, de egy másik vallásban hiszek mint ami "igaz" akkor nem is kerülök oda? Vagy mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Isten tudja (vagy istenek) hány féle vallás létezik, létezett már... Most kezdek félni, hogy ha igazából nem a keresztény vallás az "igazi", akkor mi lesz velem? Vagy azokkal mi lesz, akik azt hiszik hogy az övék az igazi, közben pedig nem is az, hanem a keresztény?


Összezavarodtam.... ://////



2015. dec. 14. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Élj úgy, hogy ne bánd meg.
2015. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy van olyan, hogy "igazi" vallás, és szerintem minden, ami történik a halál után, az (is) univerzális.
2015. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ezen majd ráérsz akkor gondolkodni, ha kiderül, hogy bármelyik több mesénél.


Addig pedig élj úgy, hogy a lelkiismereteddel bármikor el tudj számolni.

2015. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, nem túl valószínű, hogy megélem Január végét. Nem szeretnék róla beszélni, elfogadtam.

Az elmúlt napokban elég sokmindenen gondolkodtam, hogy mi lesz velem ha meghalok. Fogok-e még "élni", vagy csak szimplán megszűnök létezni....

2015. dec. 14. 20:16
 5/25 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, megölnek?:(
2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A halál az halál. Kész, vége, nincs tovább.
2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A betegség öl meg. :)
2015. dec. 14. 20:19
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi a betegséged?:(

Rák, daganat ilyesmi, vagy?

2015. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ne keress kifogásokat, ha nem vagy biztos a vallásodban. Én inkább arra tippelnék, hogy nincs se isten, se semmi. Valószínűleg a halál után azzal végződik, hogy a halálunkkal a férgek eledele leszünk. Ez sokkal valószínűbb bármelyik vallásnál.
2015. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Leukémia. De nem szeretnék róla beszélni....


Én sem vagyok mélyvallásos... Főleg a szüleim, és a környezetemben lévők azok. Szerintem ha meghalok, egyszerűen csak "képszakadás" lesz... A szüleim, barátok (bár nem sok van...) emlékében tovább élek. Sajnos nem igazán tudtam hátrahagyni semmit sem.... Az emlékeken kívül. Idővel pedig mindenki elfelejt, ha már nem lesz senki sem, aki emlékezzen rám.

2015. dec. 14. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!