Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom meg biztosan...

Missi_Key kérdése:

Honnan tudhatom meg biztosan hogy van-e valamilyen lény a közelemben?

Figyelt kérdés

mostanában nehezen alszom, és voltak fura zajok is... régebben idéztem szellemet, meg is halt kisállat a lakásban.


elküldeni talán tudnám,de nem akarom, nem ez a cél hanem hogy megtudjam van-e valaki itt...


ötletek?



2015. dec. 26. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Javaslom Julikát a legnépszerűbb javasasszonyt, Nagyberényben lakik. Keress utána neten a pontos címére, ő segített Ferikéből is kiűzni a gonoszt. Na meg a 8 sebességes kerékpár.
2015. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki bújocskázik, akkor úgy is lehet venni, hogy nincs ott. Félni miért félnél tőle?

Ha nincs ott senki nem kell félni. Ha van, csak érdekes lehet...

Szokták mondani, hogy a hallgatás beleegyezés. Ezzel arra utalnak az emberek, hogy igazat adsz vagy nem tagadsz valamit.

Pedig ez nem mindig így van. Mert ha én megkérdezem tőled, hogy átmenjek-e pókra vadászni és nem válaszolsz, akkor csak elmegy az idő. Tehát a hallgatás nem választ fog eredményezni lényegében.


Akkor tudhatod meg, hogy van-e lény, ha tapasztalod fizikálisan.

2015. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Van, az agyevő manó. Lehet, hogy több is van a kérdésből ítélve.
2015. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

hát azért annyira nem érdekel hogy fizessek a 8 sebességesednek egy menetet :D



nem biztos hogy bújócskázik, csak én vagyok asztrál-vaksi :D

de ha elbújt attól még ott van.

nem félek, csak kíváncsi vagyok..őszintén, érdekesebb lenne az életem egy kóbor szellemmel, igazából örülnék neki :D


áhh..annyira materialista vagyok hogy azt sem venném észre ha belémrúgna X"D

de azért nemnek veszem

2015. dec. 26. 23:55
 5/18 A kérdező kommentje:
ha trollkodsz legalább jól csináld seggpopó
2015. dec. 26. 23:55
 6/18 anonim ***** válasza:

Fuss ha futhatsz Miklós mert még a víz sem mossa le rólad bolond nevet !


Esetleg spyihológus ,kevesebb kábszer több pia .

2015. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
*5/7
2015. dec. 27. 00:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy legalább nagyjából milyen jellegű lehet a dolog, ami körülötted van, addig nehézkes. Egy halott dolog teljesen másképp van jelen, mint valami, ami sosem "élt". Már ha van ott valami egyáltalán.
2015. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Legoman ***** válasza:

Szólítsd fel, hogy mutassa meg magát, vagy hogy álljon melléd.

Az érzésekből ha ügyes vagy és figyelsz rájuk, akkor letudod vonni, hogy ki van ott, és mit akar. Ha megmutatja magát, akkor az még jobb. De nem hinném, hogy kóbor szellemről van szó. Az is meglehet, hogy semmi nincs ott.

2015. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Huo Xianren

sajnos nem tudom


Legoman

ez egy jó ötlet, de miért tenné meg?

viszont az álljon mellémel nem tudnák mit kezdeni :D de mókás volt elképzelni ^.^

2015. dec. 27. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!