Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek volt már valamilyen...

Nektek volt már valamilyen paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
Csak azér kérdem mert velem volt már olyan, mintha valaki lett volna velem a szobába, és csak én voltam otthon. És még ilyenek, Úgyhogy kíváncsi vagyok veletek volt e már valami hasonló.

2015. márc. 28. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Én rendszeresen érzem azt hogy valaki figyel hátulról estefele, 1x hirtelen megfordultam és 1 pillanatra mintha egy árnyat láttam volna ilyen másodperc töredéke alatt. Azóta is érzem elég parás
2015. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Örülj, hogy nem azt érzed, mintha valaki jeges lehelette marná a nyakad, azt érezvén, hogy egy óriási éles köröm van tőled 1mm távolságra...

Ülj fal mögé, ha zavar...

2015. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak az van :D
2015. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Én vagyok maga a paranormális élmény, egyre több olyan dolog történik velem mióta kijöttem a kórházból.


Pl. voltam egyik barátomnál (csak ilyen lelki barátom ő), a konyha ablakán kopogtatott az ex felesége hogy mit keresek én ott.

A barátom meg mondta hogy húzzam le gyorsan a redőnyt, én közelebb voltam a redőnyhöz, de nem nyúltam hozzá. A redőny magától azonnal lehúzódott.

2015. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Igen,egyszer elfogyasztotta az álmaim egy álomszívó kullancs
2015. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 VaTa94 ***** válasza:
68%
Bármikor mikor feljövök ide az ezotériába leesik a mögöttem lévő polcról: Az állatok nagy enciklopádiája című könyv.
2015. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%
úgy érzem mintha figyelne egy kacsa
2015. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
nekem akkor van ilyen érzésem, amikor Orbán Viktor beszédét nézem!
2015. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Black Cobalt válasza:
42%

Tudom, hogy kínos dolog félni a bohócoktól, de egy kissé tartok tőlük, mióta egy megrázó dolog történt velem még 7 éves koromban... Apukám elengedett a velem nagyjából egykorú unokatestvérem társaságában egy amerikai vándorcirkuszba, ahol minden volt, ami szemnek-szájnak ingere. A bohócok a 6.-7. produkciónál jelentek meg, egy nyurga, sárga orrú, mosolygós és még egy alacsony termetű, de köpcös, a komoly fapofát magára öltő egyén. Az unokatesóm eddig a pontig remekül szórakozott, de mikor a bohócok megjelentek a porondon, azon kaptam őt, hogy össze-vissza forgatja a fejét, közben böködi a hátamat, ömlik róla a verejték, és a hányinger környékezi. A magammal hozott vizet akartam odadni neki, hátha a vízhiánytól van (szegény kuzinomnak nem volt valami erős szervezete), de mikor odanyújtottam neki, ellökte a kezem, és a porondra mutogatott, miközben ezt motyorászta: "Én nem... Most ne... Nézz már oda!" Az egyik szomszédos padról egy szimpatikus idős ember segített megnyugtatni őt, de nem volt időm megköszönni a kedvességet, mert a mosolygós bohóc engem választott a nézőtérre mutatva, és rám esett a reflektorfény, és pergett a dob. Az öregember bíztatóan és huncutul kacsintott rám, és mivel a kuzin jobban volt, bátran elindultam a lelátóról.


Két híres produkcióban vettem részt; az elsőben letakartak egy vörös lepellel. Vártam az instrukciókat, hiszen biztos voltam benne, hogy nincs itt semmi varázslat, de... Amikor a mosolygós bohóc csettintett, leplen kívüli hangos nézőtéri morajlás hirtelen elnémult. A leplet lehúzták rólam... A nézőtéren viszont nem ült senki! A porond üres volt, a reflektorfények is kihúnytak... Én pedig annyira megijedtem, hogy egy hang nem jött ki a torkomon. Cuppanást hallottam a hátam mögött, és mikor megfordultam, egy zokogó, sovány bohóc nyalogatott egy húszezrest, melyről patakokban csordogált a nyála. Rámnézett a műanyag kalózkalapja árnyékában, majd ásított egyet. Kilátszottak borotvaéles, hosszú fogai (később leírom a folytatást, de androidon írom, és elfáradtak az ujjaim...)

2015. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Igen én már kis korom óta ezzel élek és már megszoktam nállám ez az egész csecsemő koromban kezdődött amikor már tudtam beszélni hogy anyának mondtam hogy anya ott van a bácsi és néz engem és rajtam és anyu kívűl senki nem volt a lakásban . Pl tegnap este is történt az hogy éreztem mintha egy kutya ráugrott volna a paplanomra miközben nincs is kutyánk plusz még az hogy este már mindenki aludt csak én volt fent és erre hallottam hogy valaki lehúzta a wc mondom akkor már én is kimegyek és nem volt ott senki miután vissza szaladtam az ágyamba csak azt hallottam hogy valaki suttog a hátam mögül és utána csak annyit hallottam hogy valaki végig szalad a szobámon.Sőt én még látom is őket és néha hallom .
2015. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!