Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki erre tanul meg zongorázni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy létezik-e olyan, hogy valaki szellemet idéz(jóindulatút) és annak a segítségével zongorázik, esetleg mélyhipnózisban, vagy halottidézéssel. Pl. egy tehetséges zongorát idéz meg. Trollok légyszi ne itt, komoly kérdés, nincs tapasztalatom. Köszi a komoly válaszokat! (egyébként a témát egy magazinban olvastam) :)

2016. jan. 12. 19:19
 1/7 Legoman ***** válasza:
Ha én valamiben nehézkesen fejlődtem, akkor mindig az angyalok és Isten segítségét kértem. Tényleg segítettek, és sokkal könnyebb volt. :)
2016. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Tehetséges zongorát nem lehet megidézni, mert az egy hangszer. Amilyen szellemekre te vágysz olyan csak a mesékben vannak. Azt ajánlom keress oktatóvideókat és zongoratankönyvet aztán segíts magadon :D
2016. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Tehetséges zongorát. Na persze. Amin aztán örömében táncot lejt a fakanál.

Zeneiskolán nem gondolkoztál még? Megoldás lenne a problémádra. :)

2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első hiba!Konkrétan jóindulatú szellemet nem tudsz megidézni.Szellemet megtudsz,de nem te döntöd el,hogy most milyen jöjjön.

Te arra vagy kíváncsi,hogy meg szállhat-e a szellem,hogy jobban menjen a zongorázás.Nos ez nem teljesen lehetséges.Mert alapból jóindulatú szellem nem tud megszállni.És ha meg is szállna,akkor se tudnál jobban zongorázni.

2016. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
*tehetséges zongoristát akartam írni
2016. jan. 12. 20:55
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ne idézz szellemet, mert veszélyes, és semmi szükség rá. Régen érdeklődtem a sátánizmus, fekete mágia iránt. Ma már mélyen bánom, és csak jó dolgokkal veszem körül magam. Ha kellene, ma már az őrangyalaimat kérném segítségül. Én 8 éves korom óta zongorázom. Zeneiskolai oktatásban volt részem, és a mai napig folytatom. Egy olyan hangszer, amin felnőtt korban sem késő megtanulni játszani, ha van elég türelmed és érzéked hozzá. Azt javaslom keress egy tanárt, és szellem helyett, inkább egy ereklyét szerezz, ha ki akarod egészíteni ezt a dolgot valami ezoterikussal. Mindennek, a tárgyaknak is rezgése van. Vegyél egy zongorát, vagy kottát, ami valamikor egy tehetséges zongoristáé volt. Legalább annak az energiája körbevesz, inspirál. Bár van aki azt mondja, hogy idegen halott emberek tárgyai negatív energiával hatnak ránk, míg elvesztett rokonainké, szeretteinké nem.
2016. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat és biztatást utolsó! Mondjuk neked annyival könnyebb, hogy zenesuliba jártál, nekem meg erre nincs módom sajnos. :( Bár, már van net, minden megoldható.
2016. jan. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!