Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem idézés hogyan ti...

Szellem idézés hogyan ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy szeretnék szellemet démont vagy bármi hasonlót idézni NEM konkrét személyt. nem tudom hogyan kell speciális dolgaim nincsenek mint PL.: quija tábla. értem hogy veszélyes hogy vissza kell küldeni értem értem. csak annyit szeretnék hogy irjátok meg nekem hogy ti hogyan csináltátok quija tábla nélkül nem konkrét személlyes. de ha quija táblával csináltátok és nem vettétek a táblát akkor hogyan csináltátok. előre köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 21. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogyan kell de érdekelne engem is mivel nálunk meg szerintem van valami szellem vagy valami :D de lehet hogy csak képzem viszon furcsa hogy tárgyak esnek le úgy hogy biztos helyen vannak és csak ha lelökné valaki akkor esne le. valamit néha látni árnyékot a szobámba mikor felkapcsolom a lámpát semmi és ha lekapcsolom akkor sem látom már ott az alakot akit láttam.Néha arra ébredek hogy valaki megfogja a lábam.Érdekes dolgok ezek.
2015. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
"Szellemet, démont, vagy hasonlót." Szerintem ne foglalkozz vele, amíg azt sem tudod, mi micsoda.
2015. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Babot ettem fasírttal.
2015. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A kérdésed majdnem komoly, csak azt sem tudod, hogy mit akarsz "szeretnék szellemet démont vagy bármi hasonlót". Külömbség van démon, szellem között... amugy meg mit értesz a "bármi hasonló" alatt??? Vámpír, farkasember, slenderman, dementor, Freddy Krueger, Sauron, ork, troll, medvedisznóember, kaszásgyűrűsnyúl, Lucifer, Voldemort, Poncius PilátuS?
2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hát a lényege az hogy paranormális legyen és idézni keljen.az első számú az az legyen hogy szellem. de amúgy meg amikor azt mondtam hogy hasonló akkor például arra gondolok hogy ördög idézés (nem tudom hogy van e ilyen de ha van akkor pl ez)vagy sátán idézés stb. DE AZ ELSŐ SZÁM AZ A SZELLEM
2015. febr. 21. 23:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendben, definiáld nekem, hogy mi az a szellem, és elmondom hogyan idézheted meg.
2015. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ördog idézés... sátán idézés... Hiszel az ördögökben??? :)))))))) Komolyra forditva a szót, meg idézhetsz szellemet (elhunyt lelket), meg démont. De nemértem. Ha a kérdés ilyen (vagyis a kérdés leírása), az a tudatlanságodat tükrözi ilyen téren. Először nézz utána a neten a dolgoknak jobban, és ne probálgasd kérdezni, hogy hogyan lehet idézni meg minden, mert ugysem fognak-fogunk válaszolni, ha nem tudod, hogy Te mit is akarsz valójában. Ördög idézés :))))))))))))
2015. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Legoman ***** válasza:

Hallgass az előttem levő válaszolókra. Tényleg nincs fogalmad arról mi is az a szellem.

Igazából tisztában vagy ennek a veszélyeivel? Tudsz védekezni egy szellem ellen, ha meg akar szállni? Egyáltalán miért akarsz szellemet idézni? Mert ha csak úgy poénból, akkor ne is kutakodj utána, mert EZ NEM JÁTÉK!

Ha a kérdésekre igennel felelsz, akkor azt is írd oda, hogy mik a veszélyei, hogyan védekeznél egy szellem ellen, hogyan küldenéd vissza, mit tennél, ha megakarna szállni stb.

Ismétlem: EZ NEM JÁTÉK!

Nem biztos, hogy szellemet fogsz idézni, bármit megidézhetsz, ha nem vagy tapasztalt benne, és lehet, hogy az a valami meg is tud téged ölni. Ez nem vicc.

2015. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én mindig azt kántálom, mikor idézek, hogy: Kumbájjá....
2015. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Hogyan csináltam? Valószínűleg rosszul, mert azóta / kb. 10-12 éve/ is érzek valamilyen alakot a hátam mögött
2015. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!