Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éltetek már át álomparalízist...

Fleurr kérdése:

Éltetek már át álomparalízist vagy játszottatok már olyan játékokat amikkel szellemeket idéztek meg?

Figyelt kérdés
Aki élt már át hasonlókat azoknak a kommentjére vagyok kíváncsi. A másodikat sosem csinálnám, csak kíváncsi vagyok. A másodikhoz tudom sorolni Az éjféli látogatót, Kokkuri-san és még sok van.

#természetfeletti #szellemek álomparalízis
2016. jan. 28. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A szellemek megidézése nem játék ... abban semmi játék nincs.Főleg akkor,hogyha a megidézett szellem rossz , és még a mi síkunkon is marad.

Egyszer éltem át ... Közvetlen mikor felébredtem , lebénultam ... csak pár másodpercig.

2016. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az az éjféli látogató?
2016. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Első, te alvásparalízist éltél át, abban nincs semmi természetfeletti!
2016. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Missi_Key ***** válasza:
100%

mi általános suliban játazottunk szellemidézőst.

semmi nem történt,csak a tanár szólt ránk hogy menjünk ki az üres teremből :DD

2016. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is éltem át ilyen alvásparalízisos cuccot. Csak egyszer. Nagyon rosz volt, azt sem tudtam, hogy mi van, utána olvastam, és megtudtam, hogy ez az alvásparalízis.

Szellemidézést csináltunk ouijával. Nem irok részleteket, mert utálok sokat írni. A lényeg az, hogy jelet nem a pohár vagy a "plachette"-n keresztül adot, ês nem is válaszolt a táblán lévő betűk által. Másképp tudatta jelenlétét.

2016. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szellemet idézni akarok, hogy ezt kérdeztem, csak érdekelt mások tapasztalatai.


Éjféli látogató, másnéven a Midnight Man, van róla horror film is. :D

2016. jan. 30. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt részem alvásparalízisben...eddigi életem során szerencsére csak egyszer és remélem,utoljára is.

Nem tudtam megmozdulni,és közvetlenül mellőlem ijesztő gyerekkacagás volt hallható.Úgy emlékszem,nem láttam semmit,de egész végig úgy éreztem,mintha lenne rajtam kívül még valaki a szobában.

Miután vége lett,elmúlt a félelem.Persze aki nem tudja,mi az az alvásparalízis,valószínűleg halálra rémül elsőre...

2016. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!