Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a szellemekben/term...

Stew001 kérdése:

Ti hisztek a szellemekben/természet feletti lényekben, hasonlót tapasztaltatok már?

Figyelt kérdés

Nem sokkal ezelőtt történt velem/velünk ez az eset. Unokatestvéremet épp készültem hazavinni. Kiálltam a kocsival elindultunk, mikor indultunk benéztem az udvarba és egy pillanat erejéig, de tényleg csak egy pillanat volt egy göndör hajú fekete, arctalan alakot láttam a lépcsőnél. Olyan volt mint amikor hallod hogy jön valaki és kihajolsz megnézni, hogy ki az. Nem is gondoltam abban a pillanatban semmire. Csendben elindultunk, majd kb 5 másodperc múlva megszólalt az unokatesóm, hogy "te is láttad ezt?" Mondom mit? - Egy göndör hajú fejet/alakot?! - Na ezután úgy elfehéredett az arcunk mint a fene. Nagyon megijedtünk.


Nem nagyon hiszek a szellemekben, a halál utáni létezésben. Mamámmal beszéltünk erről pár hónapja. Ő meg van bizonyosodva a szellemek létezéséről. - Azt mondja most is, hogy ez egy jel volt hogy hinni kell...


Nem tudom mit gondoljak. Ha csak én láttam volna, azt meglehetne magyarázni, de így hogy mindketten?


Az unokatestvérem 15 évesen fél otthon még most is, ő soha nem látott még ilyet. Én is megijedtem, de már nem félek. 21 éves vagyok. Volt már olyan, hogy egyszer a semmitől (2012.12.07-én nagyon megmaradt bennem a dátum) Leborultak a szekrény tetejéről a karácsonyfa díszek.


Hasonló történt már veletek?



2016. márc. 11. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2016. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem.
2016. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 death42 ***** válasza:
Nem
2016. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gömbicica ***** válasza:
igen!
2016. márc. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Legoman ***** válasza:
100%

Történt már hasonló, sőt most is szoktak lerepülni tárgyak, általában mikor én tartózkodok a helyiségben, és egyedül vagyok.


Azt, hogy láttatok egy szellemet vagy lidércet (nem tudom biztosra mondani), az még nem ok arra, hogy féljetek.

Ha Istenben hisztek, akkor meg főképp nincs ok arra, hogy féljetek. :)

2016. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
làttam repülni ufokat ,a mikulás szánját magasab fejem felett. es a sátánrol almodtam hogy kinyirna engem nem dolgozok neki hanem Istennek es anygyalainak főleg Mihálynak. kb emmyi.
2016. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Èn nagyon is hiszek benne! Már nem egyszer törtèntek velem ès a környezetemben lèvőkkel is ,,furcsa ,, dolgok.
2016. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez èrdekes mert ketten láttátok. Tehát nem halucunáció. Szerintem èn is betojtam volna.Amúgy igen hiszek ès láttam dolgokat,de inkább gyerek koromban.Pl egyszer azt álmodtam hogy gyerek sírást hallok a padlásról felmentem megnèzni egy elszürkült hallott babát találtam ès sajnos a sirását is közben. Azt akarom ebből kihozni hogy másnap elmentem a padlás feljáró alatt micsapta meg a fülem? Baba sírás úgy iszkoltam el onnan mint a huzat.
2017. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De amúgy igen èn is láttam alakokat. Rossz èrzèsek mikor úg, hiszed nem.vagy egyefül valaki figyel.Ès álltalában nálam álmomban jelennek meg.A másik álmom az volt hig, fullfoklom folytogatott valami rèm erre reggel csörög a telefonom após öngyilkos lett beengedte a kocsiba a kipufogógázt ès fulladásos halált szenvedett. Szóval vannak fura dolgok. Azt mondják azok maradnak itt akinek befejezetlen ügyük van vagy hirtelen hallnak meg ès felsem fogják hogy meghaltak.
2017. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hiszek! Már velem is történtek furcsa dolgok:tányércsörgés a konyhában, kopogás és a többi... Éjszaka mindig anya mellett alszok, mert egymagam pánikrohamot kapok, annyira félek!
2017. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!