Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történhetett a házunkban?...

Mi történhetett a házunkban? Lehetett szellem?

Figyelt kérdés
A minap éjszaka megébredtem, mert hallottam valamiféle zajt. Olyasmit amit míg sohasem mindezidáig. Kétrét ágyban fekszek, ám én csak az egyik oldalon alszok, mígis a másik oldal roppant meg. Felriadtam hát. Felkeltem és úgy éreztem, valami feszíti a tüdőmet. Kimentem hát, körülnézzek, és láttam elsuhanni egy alakot. Nem rég ért véget az élete egyik ismerősömnek, kire illene a személyleírás. Én akkor nagyon megijedtem, sőt meg is általkodtam. Azóta teljesen meg vagyok zavarodva, se éjjelem, se nappalom, görnyedve merek csak ágyamba gubózni, szobámat kerülöm. Iszonyat volt. Éreztem a rosszakarvást abból az alakból. Kicsit megkettyültem szerintem azóta, mindenbe belemagyarázom hogy nem az ami. Hogy űzzem hát el?

#szellem #ijesztő #izzadás #illemleges kísértet
2016. márc. 31. 12:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

Hogy űzd el?


Rohanj a legközelebbi benzinkútra,vegyél 2 kanna super 95-öst és 1 öngyújtót.

Menj haza,locsold szét a házban és égesd porig!

Amíg ég,irány a bolt,és a füstölgő romot szórd meg sóval!

1kg/szoba arányban!


Sok sikert! Drukkolok!

2016. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tűnj innen, Ogre. Érdemleges válaszokat remélek.
2016. márc. 31. 12:38
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen, lehetett a szeled.
2016. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Komolyan kérném most aztán. Nem volt mulatságos, utolsó. :@
2016. márc. 31. 13:14
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Komoly választ,az agyhalott,debil kérdésedre?
2016. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy kísértethívő, minek rontod itt a levegőt?
2016. márc. 31. 13:38
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
A stílusodat tekintve szerintem Jókai szelleme költözhetett melléd. Vagy inkább beléd? :)
2016. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jókai?
2016. márc. 31. 14:05
 9/23 death42 ***** válasza:
29%
Szél.
2016. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Elnézést, most térek aludni,miáltal éjjel nem merek. Majd visszatérek a kérdésemhez ha éj lesz, addig hálám annak aki megoldja.
2016. márc. 31. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!