Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban vagy mi...

Szellem van a házban vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
Reggel megyek ki az előszobába,szín tiszta volt a parketta veszem ki a tiszta inget a szekrényből egyszer csak rám szóltak hogy véres volt baloldalt az ing. megleppetten odanéztem és tényleg az volt de mikor elmentem erről a helyről rá erre pár másodpercre már az előszobában és a nagy kisszobában egyre több vércsepp jelent meg (és senki nem vérzett sehol!) papucson például kétszer kijött 2 vércsík, ezen felül az elekronikai berendezések sorra mennek tönkre, a tésztavíz 2 perc alatt felforrt aminek mindig kell egy 20 perc kb. anyám testét a hideg járja át. én meg a véres reggelt megelőző éjszaka egy halott emberrel álmodtam. (szekptikus vagyok a szellemekkel kapcsolatban de én ezt már nemértem)

2012. márc. 14. 22:07
1 2 3
 1/25 Mónih ***** válasza:
50%
Ez nagyon komolyan hangzik...Jézusom...Nemtudom mittegyél!:S
2012. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Jó sztorit találtál ki!
2012. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
az a poén benne hogy nem kitaláltam, én sem igazán hiszek a szellem dolgokban csak ezt már tényleg nem értem, ha nem lettem volna szemtanúja a dolgoknak akkor én is gondolkodtam volna egy beutalón...
2012. márc. 14. 22:14
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
Mit szedsz?Lsd vagy gomba?
2012. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
hát ez igen tényleg szellem van nálatok.
2012. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
túl tipikusak az elemek ahhoz, hogy igaz legyen.
2012. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igazából semmit. nekem tiszta az elmém, bajok akkor vannak ha te látsz ilyeneket ezek hatására :D tegyük fel vannak olyan emberek akik a pitagorasz tételt sem tudják megmagyarázni de attól még létezik :D vagy tegyük fel ottvannak a hónapok. valaki adjon már kézenfogható bizonyítékot is hogy létezik. na mindegy végülis lényegtelen aki engem hülyének néz az biztos a howardon végzett már 4 évesen. és mindent kézenfoghatóan és tudományosan megtud válaszolni, be tud bizonyítani :D esetleg valaki ezzel foglalkozó vagy ehez értő ember nincs?
2012. márc. 14. 22:24
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer megismétlődik vagy elfajul menj el egy médiumhoz.Az majd tudja. :D
2012. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ez szellem.

Szellemirtást vállalok 12000/óra. Ha gondolod írj privátot, de a jelek szerint ezt olyan sacc/kb 10-12 alkalom alatt bírom teljesen kiirtani. 1 alkalom az olyan 3 órát jelent.

2012. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elég lesz, ha mély együttérzéssel (részvéttel és nem ellenségesen) gondolsz rá, és megkéred, hogy ne zavarjon, és jó szándékod jeléül gyújtasz egy gyertyát. El fog tűnni.
2012. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!