Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Démon?

Mi lehet ez? Démon?

Figyelt kérdés
Szeretnék őszinte és komoly véleményeket kapni, ugyanis nem érzem valami jól magam emiatt. Egy pár hete,nagyon furcsa és hihetetlen dolgok kezdtek történni körülöttem.A lakásomban ahányszor haza jövök,több tárgy van el mozdítva,illetve más helyen mint volt és nem centikrol van szó, hanem akár több méterre is el kerülnek. Nektek csak annyit tudok mondani hogy senki sincs a lakásban rajtam kívül és egyszerűen kezdek félni itthon lenni. Előbb értem haza, és ahogy be léptem a szobába a kocsi woofer, amit fel hoztam az este,a szoba másik felében van a laptopom pedig az asztal alatt, tv pedig el fordítva. Tudom,hogy hülyén hangzik és hihetetlen de nagyon is komoly és nem tudom már mit csináljak :( errol nem is beszélek senkivel,mert nm tudnám el mondani. Itt látom név nélkül bárki írhat és ha látja valaki aki át élt ilyesmit Kérem írjon akár privátban,hogy mit tehetnék ez ellen.26F
2016. ápr. 1. 05:47
 1/10 anonim válasza:
A nap melyik szakában történnek ezek? Ha mondjuk hajnalban elmész dolgozni és akkor látod ezeket, amikor hazaérsz, abban az esetben lehet, hogy te magad csináltad éjszaka. Régebben járkáltam álmomban és csak úgy "magamhoz tértem" random helyeken a házban. :) Nem nagyon emlékeztem, hogyan kerültem oda, simán elmozdíthattam bármit menet közben. Nálad lehet ilyenről szó?
2016. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

na ha komoly válasz kell akor mondom: egy szellem van a lakásban, miután a földi élet végetér, kinyilik egy kapu, amin átmész a tulvilágban vagy, ha ugy tetszik a menyországban, és aki öngyilkos, vagy hasonló, ö nem léphet át ezen a kapun, mert nem végezte el az erre az életre kimért feladatát. ez egy ittragadt lélek, vagy ha ugy tetszik szellem, aki tudatodra akarja adni,hogy itt van, a megoldás,hogy szellemüzöket hivsz ki, én csak egy hiteles emberkét tudok.

https://www.youtube.com/watch?v=aBMQJeeDfJc

ezen kivül ezt nem ismerem, de ezt az oldalt találtam:

[link]

2016. ápr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
ha démont akarsz látni meny el lordi koncertre:'DD
2016. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem démon. Megnyugodhatsz.
2016. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy átlagban a démonok nem szoktak tárgyakat tologatni. Nem mondom, sokféle entitás van, de nagy eséllyel ez egy szellem lesz. A másik tippem betörő lett volna, de mivel minden értéktárgyad a "helyén" van így ez kilőve.


Sajnos én magam nem vagyok jártas a szellemek témájában, de talán ez is valami támpont. Hátha találsz valakit, vagy valami cikkre is rákereshetsz. Majd kíváncsi vagyok a fejleményekre.

2016. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A másik tippem betörő lett volna, de mivel minden értéktárgyad a "helyén" van így ez kilőve.


MA MÁR NAGYON FORCSA EMBEREK VANNAK:'D

2016. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy dámon mi a farncot akarna tőled?


ha nagyon aggódsz akkor keress rá arra hogy satornégyzet.

csinálj belőle minden ajtóra ablakra.

Ha amikor az utolsót felhelyezed és valami jelentős dolog történik. pl csattanás, mozgás, stb

akkor volt ott valami. De mivel a satornégyzet működik nem okozhat már problémát.

2016. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Kamerázd be a szobát és nézd meg a felvételt, egyből kiderül.
2016. ápr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen!-a kamerázás az egy jó ötlet, de ha mégse tudod ezt megoldani legalább hangfelvételt készíts és ha megvan a hangfelvétel akkor talán már van egy olyan bizonyíték a kezedben amivel szakemberekhez fordulhatsz akiknek vannak műszereik eszközeik amivel a segítségedre lehetnek.

Mindenképpen járj utána a dolognak!

2016. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hunbula ***** válasza:

Hármast miért pontoztátok le, legjobb válasz :D


Egyébként komolyan megtörtént eset, Japánban esett meg, szintén fura lett a csávónak hogy mintha történnének dolgok a lakásban, ő is bekamerázta, és fullosra kiderült a felvételről hogy egy vénasszony beköltözött a padlásra vagy vmi résbe a falban és az egyik konyhaszekrényen keresztül járkált ki-be amikor senki sem látta, ette a fazon kajáját még zuhanyzott is. Démon ahhoz képest lópikula.

2016. ápr. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!