Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Új házba költöztünk, és...

Új házba költöztünk, és furcsa hangokat hallok. Lehet hogy szellem vagy valami más van az otthonomban?

Figyelt kérdés
Új házba költöztem, egy viszonylag régebbi házba, a tulajdonos szinte ingyen adta, szóval muszáj volt megvennem, itt megjegyezném, hogy egyáltalán nem hiszek a szellemekben, de ami ebben a házban történik az a frászt hozza rám. Már 1-2 hónapja lakom itt és 1 hete női sikításokat hallok. Hiába keresem, hogy honnan jön a hang nem találom. Az emeleten van egy szoba, ahova költözéskor a cuccokat pakoltam, és már akkor feltűnt, hogy iszonyatosan büdös és hideg van ott. Szóval kiszellőztettem és betettem egy radiátort de semmi változás. A padló is egy kicsit ragad, de ez akkor még nem tűnt fel. Lehetséges, hogy egy igazi szellem van a házban? Hogyan tudnám megszűntetni?

2016. márc. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Na, ebből jó szar regény lesz, de hajrá.
2016. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly ez a helyzet, és ma megint hallottam, könyörgöm segítsen valaki
2016. márc. 18. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Ha igaz, akkor ird meg a délutáni roadshownak, és Fittikém a végére jár a dolognak.
2016. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
74%

Vannak még egyéb történések is? Kíváncsi vagyok.

A sikoly egész biztosan a házból jön, nem a környéken ordibál valaki?

2016. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
szar a biztosíték a falba azt halod meg nyikorog a padló xD
2016. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban sok racionális magyarázat van, (szomszéd, utcai zaj, valami, amit sikításként fog fel az emberi agy-pedig csak valamilyen műszer/cső hangja. A bűz, hideg és a padló miatt lehet, hogy a vízvezetékkel van gond, azét is volt olyan olcsó a ház>megszívta magát a padló, penészes, ezért "ragadós", stb.) de itt egy tisztító "szertartás", semmi extra de eddig nekem mindig működött:

Vegyél egy fehér gyertyát (vagy mécsest) és egy tömjén füstölőt (igazi tömjén legyen, ne kevert, illatosított), egyszerre gyújtsd meg őket, a gyertyád hagyd leégni. Ha egy napig ég, akkor addig (méretfüggő). Ezt addig ismételd, amíg ezek a dolgok nem szűnnek meg. Ezt elsőként abban a szobában,amit említettél, utána a többi szobában is megcsinálhatod. Ha van ott valami, ami nem a te tulajdonod, akkor égesd el/dobd ki, amelyikkel előbb el tudod távolítani a házból.

Ennél többet nem hiszem, hogy kell a dologgal foglalkoznod, de egy tény: NE légy tiszteletlen, ne poénkodj a szellemen! Sőt, ne is hozd szóba, ne végy róla tudomást. Csak gyújtsd meg a fent leírtakat, és ennyit. (ha tényleg szellem, minél inkább ignorálod, annál hamarabb fog eltűnni-ha nincs reakció, nem éri meg a "strapát").

Ha a tömjén+gyertya ellenére sem szűnik meg a dolog (pár hétig minden nap, fent leírt módon), akkor érdemes szerelőket kihívni>hogy tuti, hogy nem meghibásodás. Ha műszakilag minden ok...akkor elvileg kellene hívni, aki tud kommunikálni a szellemekkel, de annyi csaló van, mint az állat. Tudom, miről beszélek, röhej, amit művelnek. Viszont, amelyik ingyen-vagy szinte ingyen (1-2000 ft-ér, vagy valami jelképes ajándékért) elvállalja, és tényleg hozzáértőnek tűnik, egy próbát megér. Akár egy papot is hívhatsz, ha hiszel az adott vallásban (magam ateista vagyok, így nálam ez is ki van lőve).

Ha ezek egyike sem válik be (és tényleg nem trollkodsz), írj nekem privátba, leírhatok néhány dolgot, ami nekem működik, hátha neked is beválik. Bár ehhez veszélyes tapasztalatlanként belevágni, de ha nincs nyugtod, muszáj.

2016. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a sikolyok a szomszédból jönnek? A büdös pontosan milyen szag? Mire hasonlít?
2016. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6: köszönöm, kipróbáltam és most úgy tűnik Nincs több siktós hang

7: olyan a szag mint a nagyon odaégetett piritós meg vas szag keveréke...

2016. márc. 20. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Örülök:)

2016. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!